Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler 10 Bin Suriyeli İçin Yollardayız
Yaşlı, Engelli ve Hasta Bağışçılarımız İçin Kurban Bağışı Yapmak Artık Çok Kolay! Yurtdışı Hisse Bedelimiz 660 TL Olarak Revize Edilmiştir Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Deniz Feneri Derneği Kurban 2018 Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

10 Bin Suriyeli İçin Yollardayız

01-07-2015

Suriye’de İç Savaş 5. Yılına Girdi.

Savaştan Kaçanlar Sığındıkları Ülkelerde Yaşam Mücadelesi Veriyor. Deniz Feneri Hayırseverlerin Yardımlarını Suriyelilere Ulaştırarak Mücadelelerine Ortak Oluyor.

İlgili Projeye Git
Suriye Gıda
10 Bin Suriyeli İçin Yollardayız

Deniz Feneri Derneği savaş mağduru Suriye halkı için sürekli olarak yardım organizasyonu yapıyor. Dernek iyilik ayı Ramazan’da yardımlarını sıklaştırdı.

 

İç savaşın 5. yılında Deniz Feneri mültecilere yardım elini uzatmaya devam ediyor. Dernek Ramazan ayı vesilesiyle muhtaç Suriyeliler için daha hızlı yardım ulaştırma operasyonu içerisinde. Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak konuyla ilgili,  Deniz Feneri’nin daima mazlumların yanında olduğunu ve Suriyeli mültecilere yapılan yardımların devam edeceğini belirtti. Koçak ayrıca şunları söyledi, ‘Biz biliyoruz ki Suriye halkı yalnız değil. Çok zor şartlarda yaşamaya çalışan bu insanlara halkımız daima kol kanat gerecek. Biz Deniz Feneri olarak yardımların ulaştırılmasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Mübarek Ramazan Ayı vesilesiyle Suriyeli kardeşlerimize giden yardımlarımıza ağırlık veriyoruz’

 

Dernek son dönemde Urfa, Kilis, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Ankara, Osmaniye, Halep, Lazkiye şehirlerinde ve köylerinde yaşayan Suriyeli 10 bin aile için yollarda. Deniz Feneri Derneği tüm şube ve temsilcilikleri aracılığıyla ayrıca Kilis’te bulunan ofisiyle bayram öncesi savaş yaralısı insanların sofrasına aş koyuyor.

 

 

 

URFA

1200

KİLİS

750

G.MERKEZ

1200

İSTANBUL

600

İZMİR

600

ANKARA

2400

GAZİANTEP

600

HATAY

600

OSMANİYE

250

LAZKİYE

600

HALEP

1200

TOPLAM

10.000

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.