Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler AFAD’ın Kuruluşunun 5. Yılını Tebrik Ederiz
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

AFAD’ın Kuruluşunun 5. Yılını Tebrik Ederiz

07-01-2015

Afet alanında köklü bir dönüşümü gerçekleştirmek için kurulan ve 5 yıl önce afet yönetim sistemini inşa ederek göreve başlayan AFAD'ı yeni hizmet yılında tebrik ederiz.

AFAD’ın Kuruluşunun 5. Yılını Tebrik Ederiz

 

Afet alanında köklü bir dönüşümü gerçekleştirmek için kurulan ve 5 yıl önce afet yönetim sistemini inşa ederek göreve başlayan AFAD yönetimini ve bütün personelinizi yeni hizmet yılında tebrik ederiz.

 

‘Afetlerde Türkiye’nin Ortak Gücü’ olan AFAD’ın, ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında meydana gelen afetler sebebiyle mağdur olmuş insanların en zor zamanlarında yanlarında olmayı sürdüreceğine inancımız tamdır.

 

Türkiye’yi kriz yönetiminden ‘risk yönetimi’ yaklaşımına geçirerek ülkemizde ‘Bütünleşik Afet Yönetim Sistemi’ni kuran ve alanında tek yetkili koordinatör kurum olarak yapılandırılan AFAD’ın,  afetlere karşı stratejik yaklaşımı ve afet yönetiminde teknolojik dönüşümü hayata geçirdiği bir gerçektir.

 

Afet öncesinde tam hazırlık, afet sırasında hızlı müdahale, afet sonrasında etkili iyileştirme çalışmaları ile Türkiye afet alanında birinci lige yükselten ve ‘Afetlerde Türkiye’nin Ortak Gücü’nü temsil eden AFAD’ı ve AFAD ailesini yürüttüğü başarılı koordinasyon ve afet yönetimi çalışmalarının 5. yılında yürekten kutlarız.

 

En zor günlerinde yanlarında olduğunuz, zorluklarla birlikte mücadele ettiğiniz Suriyeli, Iraklı, Türkmen, Kürt, Ezidi,  Kobanili, Simavlı, Vanlı, Somalı, Ermenekli ve başka başka coğrafyalardaki mağdur ve mazlum insanlar adına hepinize şükran borçluyuz.

 

İyi ki varsınız. Allah ülkemizin ve kurumunuzun gücünüze güç katsın.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.