Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Ak Parti Pursaklar Yönetiminden Ankara Şubemize Ziyaret
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Ak Parti Pursaklar Yönetiminden Ankara Şubemize Ziyaret

12-03-2016
Ak Parti Pursaklar Yönetiminden Ankara Şubemize Ziyaret

Ak Parti Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İlçe Başkanı Mehmet Kabasakal, Ak Parti Pursaklar Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ak Parti Pursaklar Kadın Kolları üyelerinin de aralarında bulunduğu heyet Ankara şubemizi ziyaret etti.

 

Şube Başkanımız Mevlüt Koca ve Şube Koordinatörümüz Hamit Kunt tarafından karşılanan konuklara derneğimizin faaliyetlerini anlatan bir sunum yapıldı.

 

Gerçekleşen sunumun ardından söz alan Ak Parti Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, "Deniz Feneri Derneği'nin örnek bir yardım kuruluşu olduğunu, dün olduğu gibi bugün de derneğin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve desteklediklerini" belirtti.

 

Ankara Şube Başkanı Mevlüt Koca ise konuşmasında, Deniz Feneri Derneği'nin "Yeryüzündeki son yoksula ulaşıncaya kadar çalışacağımıza söz verdik" vizyon cümlesiyle yola çıktığı ilk günden bugüne dek aynı heyecanla çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

 

Daha sonra Orta Anadolu Lojistik Merkezini gezen misafirlere, buradaki işleyiş hakkında bilgiler verildi.

 

Toplu fotoğraf çekiminin ardından konuklar, iyi niyet temennilerini dile getirdikten sonra, Deniz Feneri'nin çalışmalarına desteklerinin devam edeceğini ve özellikle Afrika'da yapılan bir projeye sponsor olabileceklerini belirterek ayrıldılar.

 

Deniz Feneri Derneği yurtiçinde ve yurtdışında ihtiyaç sahipleri için projeler üreterek hayata geçirmeye devam ediyor.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.