Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Bir Grup Üniversite Öğrencisi Deniz Feneri’ni Ziyaret Etti
Yaşlı, Engelli ve Hasta Bağışçılarımız İçin Kurban Bağışı Yapmak Artık Çok Kolay! Yurtdışı Hisse Bedelimiz 660 TL Olarak Revize Edilmiştir Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Deniz Feneri Derneği Kurban 2018 Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Bir Grup Üniversite Öğrencisi Deniz Feneri’ni Ziyaret Etti

16-01-2015

Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmetler bölümünde okuyan bir grup öğrenci misafirimiz oldu.

Bir Grup Üniversite Öğrencisi Deniz Feneri’ni Ziyaret Etti

 

Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi’ne, Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmetler bölümünde okuyan bir grup öğrenci misafir oldu.

 

Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Soysal Hizmetler Bölümü’nde ve İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde Öğretim Üyesi olan Yar. Doç. Dr. Abdulhakim Beki’nin öncülüğünde Deniz Feneri’ne gelen öğrencilere; Deniz Feneri’nin Ramazan Ağabeyi İbrahim Uğurlu, Genel Müdür Ali Karayılan ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak ev sahipliği yaptı.

 

Üniversitede aldıkları derslerle ilgili bir STK tanımak için derneğimize gelen misafir öğrenci grubuyla, Deniz Feneri genel merkezinde bulunan lojistik merkezi ve giyim mağazası gezildi. Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan burada öğrencilere Deniz Feneri’nin yardım organizasyonu ve faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lojistik merkezi ve giyim mağazasının gezilmesinin ardından konuk öğrenci grubuna yönelik bir konferans düzenlendi. Konferans Ramazan Ağabey’in öğrencilere yaptığı selamlama konuşmasıyla başladı. Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak’ın; Deniz Feneri’nin bugünlere geliş hikâyesini anlatan konuşmasıyla devam eden program öğrencilerin sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Konferans sonrası misafir öğrencilere çay ikramında bulunuldu. Gerçekleştirdikleri ziyaretin çok verimli geçtiğini belirten konuk öğrenci grubu, Deniz Feneri’nin sosyal inceleme çalışmalarına katılma ve katkıda bulunma beyanlarıyla dernekten ayrıldı.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.