Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Fener Derneğinden Varto’ya 100 bin liralık yardım
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Fener Derneğinden Varto’ya 100 bin liralık yardım

23-11-2016

Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği tarafından Muş’un Varto Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına 100 bin TL’lik gıda, giyim ve temizlik malzemesi yardımı yapıldı.
 

Deniz Fener Derneğinden Varto’ya 100 bin liralık yardım

Erzurum'da bulunan Deniz Feneri Derneği Doğu Anadolu Temsilciliği Muş’un Varto Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına 100 bin TL’lik gıda, giyim ve temizlik malzemesi yardımı yapıldı.

 

Varto Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının kurduğu Sosyal Markete gönderilen malzeme kolileri Kaymakam Mehmet Nuri Çetin gözetiminde teslim alındı.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, açmış oldukları markete hayırsever vatandaşlar tarafından yapılan yardımların devam ettiğini belirtti. Kaymakam Çetin, “Deniz Feneri Derneğinden yetkili arkadaşlarımız bugün marketimize 100 bin liralık gıda, giyim ve temizlik malzemesi yardımında bulundular. Ayrıca ilçemizde maddi durumu elvermeyen vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ettiler. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit ettiler. Kendilerine gerekli yardımları yapacaklarını söylediler. Bize yapılan bu yardımları eksiksiz bir şekilde ilçemizde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza dağıtacağız. Bu konuda Deniz Feneri Derneğinin marketimize katkısı çok olmuştur. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ederim” dedi.

 

Deniz Feneri Derneğince gönderilen kolilerin tesliminde İlçe Emniyet Amiri Murat Aydın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Ataç ve vakıf çalışanları da hazır bulundu.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.