Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri, Çorumlu STK’larla buluştu
51 Çocuğumuzun Kırtasiye İhtiyaçları Giderildi Yardım Tırlarımız Suriye'ye Ulaştı Yurtdışındaki Çadlı Öğrenciler Formu Ege Temsilciliğimizin Yardım Tırları Yolda! Ankara Şubemizin Yardım Tırları Yolda! Bayramda 70 Çocuğumuza Kıyafet Bağışçılarımıza ve Gönüllülerimize Şükranlarımızı Sunarız Kurban Bayramınız Mübarek Olsun! İlk Kafilemiz Kırgızistana! Çocuklar İçin Sinema Günü Etkinliği Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri, Çorumlu STK’larla buluştu

10-08-2015

Çorum’daki sivil toplum kuruluşlarının bayan yöneticileri, Deniz Feneri Derneği’nce düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Deniz Feneri, Çorumlu STK’larla buluştu

İnci Restoran’da gerçekleşen programa AK Parti Genel Merkezi MYK Üyesi Emel Anar, AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu’nun eşi Ruzin Bekiroğlu ile Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç’ın eşi Emine Anaç da katıldı.

 

GENÇLERİ İYİLİĞE DAVET ETTİLER

Deniz Feneri Derneği Çorum Gönüllü Koordinatörü Yasemin Eyvazlı’nın ev sahipliğindeki programın açılış konuşmasını yapan Derneğin Ankara Şubesi Gönüllü İletişim Sorumlusu Nur Perihan Pazarcı, ‘Genç İyilik’ projesi hakkında bilgi verdi.

 

Yurt içi ve yurt dışındaki yardım çalışmalarından bahseden Nur Perihan Pazarcı, 20 yılı geride bırakan Deniz Feneri iyilik hareketinin bugüne kadar dünyanın 60 ülkesine iyilik ışığını taşıdığını söyledi.

Yardımlaşma ve dayanışmanın önemini vurgulayan Pazarcı, “Günümüz gençlerini de iyilik yürüyüşümüzde yanımızda görmek istiyoruz. Bu nedenle ‘Genç İyilik’ projemizi hayata geçirdik. İyilik kervanına katılmak isteyen tüm gençleri Deniz Feneri Derneği’nin projesinde gönüllü olarak görev almaya davet ediyoruz” dedi.

 

Deniz Feneri Derneği’nin yetimlere yönelik yardım faaliyetleri ile Afrika ülkelerindeki su kuyusu projelerine de değinen Pazarcı, Çorumlu hayırseverlerin bağışlarını beklediklerini ifade etti.

Düzenledikleri programa gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yasemin Eyvazlı ise sivil toplum kuruluşları ile işbirliği çalışmalarının süreceğini sözlerine ekledi.

 

ÇORUMLU VEKİL’DEN DESTEK

Deniz Feneri Derneği’nin Çorumlu STK’larla gerçekleştirdiği istişare toplantısında söz alan AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, gençlerin gelişimine yönelik projeleri önemsediğini ve desteklediğini söyledi.

Deniz Feneri’nin ‘Genç İyilik’ projesini de anlamlı bulduğunu belirten Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, sosyal yardımlaşma ve dayanışma duygularının yeni nesillere aktarılması ve yaşatılması gerektiğine işaret etti.

Gençlerin kültürel ve sosyal yönden sağlıklı gelişimi için tüm STK’lara önemli sorumluluklar düştüğünü hatırlatan Ceritoğlu Kurt, bu husustaki beklenti ve talepleri Meclis’e taşıma konusunda elinden gelen desteği vermeye hazır olduğunu kaydetti.

 

corumlu_stk

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.