Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi ramazan öncesi sofralar Kurulsun diye karadeniz yollarında...
Yurtdışı Hisse Bedelimiz 660 TL Olarak Revize Edilmiştir Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Deniz Feneri Derneği Kurban 2018 Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi ramazan öncesi sofralar Kurulsun diye karadeniz yollarında...

27-05-2016
Deniz Feneri Derneği İstanbul Şubesi ramazan öncesi sofralar Kurulsun diye karadeniz yollarında...

“Bir Kumanya da Sen Bağışla Projesi”  kapsamındaki bağışçıların emanetlerini sahiplerine ulaştırmak için rotalarını Orta ve Doğu Karadeniz’e çevirdiler. 

 

İyilik ellerine yapılan yardım talepleri sonrası sosyal incelemesi gerçekleştirilmiş, raporları tutulmuş ve yardım kararları alınmış, ihtiyaç sahibi 600 ailenin Ramazan’da iftar ve sahur sofralarını bereketlendirecek gıda kolilerini teslim edilecek.

 

Amasya’dan başlayıp Sinop, Tokat, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize’de nihayetlenecek yardım dağıtımları kapsamında bu illerde ekibimize destek verecek onlarca gönüllülerimiz deolacak.

 

Ev sahiplikleri ve iyiliğe katkı sağlayan gönüllülerimiz her fırsatta gariplerin ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edecek.

 

Deniz Feneri yetkilileri ayrıca Bir Hayat Kurtar Projesinde bölge illerinden Ordu, Giresun ve Rize’de yer verilen üç engelliye temin edilen akülü engelli araçlarını da teslim edecek.

 

Bu çalışmaların yapılmasında en büyük katkı hiç şüphesiz bağışçılar.

 

İyilik hareketine destek olan bağışçıların yaptığı yardımlar nice ihtiyaç sahiplerinin yüzünü yaklaşan ramazan ayında da güldürmeye devam edecek.

 

Deniz Feneri ramazan ayında 50.000 aileye gıda 5.000 yetime bayram harçlığı ve 5.000 çocuğa giyim yardımı yapmayı hedefliyor.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.