EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaHaberlerDeniz Feneri Giyim Mağazalarında Bayram Yoğunluğu
Paylaş!
11-07-2015
Deniz Feneri Giyim Mağazalarında Bayram Yoğunluğu

Deniz Feneri Giyim Mağazalarında Bayram Yoğunluğu

Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte gelen bayramlık bağışlarının sahiplerine ulaşması için giyim mağazalarımızda hareketlilik başladı.

İlgili Projeye Git
Bayramlık

Deniz Feneri’ne hayırseverlerin gönderdiği giyim, ayakkabı ve oyuncak gibi malzeme bağışları mağazalarda ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Bayramın yaklaşması nedeniyle şimdilerde Deniz Feneri mağazalarında hareketlilik yaşanıyor.

 

Deniz Feneri Derneği giyim yardımlarını dernek merkezi ve temsilciliklerinde bulunan mağazalar vasıtası ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Giyim yardımı alan aileler randevu verilerek mağazalara davet ediliyor. Dilediğince kıyafet, ayakkabı, oyuncak gibi ürünlerden alan aileler tıpkı normal mağazalarda olduğu gibi ürünlerini kasadan geçirip fişlerini alıyorlar. Ancak tek bir fark var; hiç para ödemiyorlar.

 

Deniz Feneri’nin İstanbul’da Genel Merkez ve İstanbul  Şube, Ankara’da  Ankara Şube, İzmir’de  Ege Temsilciliği, Erzurum’da Doğu Anadolu Temsilciliği ve Antalya’da Antalya Temsilciliğinde bulunan giyim mağazalarında ramazan süresince yaklaşık 10 bin kişiye bayramlık giyim, ayakkabı ve oyuncaktan oluşan toplam 80 bin parça yardım malzemesi dağıtılacak.

Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.