Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri MÜSİAD Üyelerini Misafir Etti
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri MÜSİAD Üyelerini Misafir Etti

08-04-2015

MÜSİAD İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu Toplantısı Deniz Feneri Derneği’nde gerçekleştirildi.

Deniz Feneri MÜSİAD Üyelerini Misafir Etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu bu haftaki toplantısını, Sektör Kurulu Başkanı Reha Yeltekin Başkanlığında, MÜSİAD üyesi ve aynı zamanda Deniz Feneri Derneği Genel Başkan yardımcısı olan Turan Yalçın ev sahipliğinde Deniz Feneri Derneği’nde yaptı. Toplantıya MÜSİAD İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu üyeleri katıldı.

 

İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu üyelerinin programı kahvaltı ile başladı. Ardından gerçekleştirilen toplantı sonrasında Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, MÜSİAD üyelerine Derneğin yardım faaliyetlerini anlattı ve soruları cevapladı. Çoğu Deniz Feneri’nin bağışçısı olan misafir heyet üyeleri ile Deniz Feneri yetkilileri yapılabilecek ortak çalışmalar konusunda istişarelerde bulundu.

 

Misafir heyete Deniz Feneri Lojistik Merkezi ve Giyim mağazası da gezdirildi. Misafirlere, Derneğin bağışları nasıl koordine ettiği, ayni yardımların ihtiyaç sahiplerine ne şekilde ulaştırıldığı ve ayni yardımların barkod sistemiyle nasıl izlenebilir hale getirildiği anlatıldı.

 

Gördüklerinden ve anlatılanlardan yardımların titizlikle değerlendirildiğini öğrenen misafir heyet lojistik sisteminin işleyişinden çok etkilendi. Giyim Mağazasında yepyeni giysilerle gönlünce giyinen ihtiyaç sahiplerinin sevincine şahitlik eden misafirler, dernek yetkililerini tebrik etti.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.