Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri'nden Yetimlere Karne Hediyesi
Yaşlı, Engelli ve Hasta Bağışçılarımız İçin Kurban Bağışı Yapmak Artık Çok Kolay! Yurtdışı Hisse Bedelimiz 660 TL Olarak Revize Edilmiştir Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Deniz Feneri Derneği Kurban 2018 Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri'nden Yetimlere Karne Hediyesi

10-02-2015

Deniz Feneri Derneği, Antalya'daki yetim 35 çocuğu karne hediyesi olarak Antalya Akvaryum'a götürdü

Deniz Feneri'nden Yetimlere Karne Hediyesi

Deniz Feneri Derneği, Antalya'daki yetim 35 çocuğu karne hediyesi olarak Antalya Akvaryum'a götürdü

Deniz Feneri Derneği Antalya Temsilciliği, karne hediyesi olarak 35 yetim çocuğa Antalya Akvaryum'u görme fırsatı verdi.

Dernek tarafından önce lüks bir restoranda yemeğe götürülen 7 ile 11 yaş arasındaki 35 çocuk , ardından bazı dernek gönüllüleri eşliğinde Antalya Akvaryum'u gezdi. Gezide doyasıya eğlenen çocuklara, kendilerine eşlik eden gönüllüler tarafından su altı dünyası ve balıklar hakkında bilgi verildi.

Deniz Feneri Derneği Antalya Temsilcisi Ahmet Sargın, yaptığı açıklamada, dernek olarak dünya çapında yürüttükleri bir yetim projesi olduğunu belirterek, bu proje kapsamında yetim çocukların pek çok ihtiyacını karşıladıklarını söyledi.

Antalya'da da dernekleri tarafından yardım edilen yetim çocuklar bulunduğunu kaydeden Sargın, "Okulların yarı yıl tatiline girmesiyle yetim çocuklarımıza hem bir karne hediyesi vermek hem de moral olması için yemek ve gezi organizasyonu yaptık. Çocuklarımızı önce bir restoranda ağırladık, ardından da eğlenirken yeni şeyler öğrenmeleri açısından Antalya Akvaryum'a getirdik" dedi.

Sargın, gezi boyunca çocuklara dernek gönüllülerinin de eşlik ettiğini ve yakından ilgilendiklerini ifade etti. Sargın, "Bizlere bu fırsatı veren bağışçılarımıza ve desteklerini esirgemeyen gönüllülerimize teşekkür borçluyuz" diye konuştu.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.