Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Yetimlerle İftarda Buluştu
51 Çocuğumuzun Kırtasiye İhtiyaçları Giderildi Yardım Tırlarımız Suriye'ye Ulaştı Yurtdışındaki Çadlı Öğrenciler Formu Ege Temsilciliğimizin Yardım Tırları Yolda! Ankara Şubemizin Yardım Tırları Yolda! Bayramda 70 Çocuğumuza Kıyafet Bağışçılarımıza ve Gönüllülerimize Şükranlarımızı Sunarız Kurban Bayramınız Mübarek Olsun! İlk Kafilemiz Kırgızistana! Çocuklar İçin Sinema Günü Etkinliği Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri Yetimlerle İftarda Buluştu

01-07-2015

Deniz Feneri Derneği Antalya Temsilciliği tarafından düzenlenen iftarda yetimler, yardım alan aileler ile bağışçı ve gönüllüler bir araya geldi.

İlgili Projeye Git
Yetim İftarları
Deniz Feneri Yetimlerle İftarda Buluştu

Deniz Feneri Derneği Antalya Temsilciliği tarafından düzenlenen iftarda yetimler, yardım alan aileler ile bağışçı ve gönüllüler bir araya geldi.

 

Kurulduğu günden bu yana ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Deniz Feneri bu Ramazan’da da yetimleri yalnız bırakmadı. Derneğin Antalya Temsilciliği düzenlediği iftar yemeğinde yetimlerle buluştu.

 

Kepez Belediyesi Osman Gazi Semt Konağı bahçesinde düzenlenen iftara, dernek tarafından yardım yapılan  aileler ve yetimlerin yanı sıra bağışçılar ile gönüllülerden oluşan yaklaşık 300 kişi katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programının sonunda yetim çocuklara 100’er lira bayram harçlığı verildi.

 

İftar yemeğinde konuşan Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak, iyilik hareketinin ilk adımlarının Şehir ve Ramazan programı ile atıldığını söyledi ve 2015 Ramazanının iyilik hareketinin 20. yılı olduğunu hatırlattı. Koçak, “Bir televizyon programı olarak yola çıkan bu iyilik hareketi yardımlarını 60 ülkeye ulaştırdı. Deniz Feneri, Türkiye’nin  en ücra köylerine kadar iyilik götüren bir dernek haline geldi. Nice 20 yıllara hayırseverlerimizin ve gönüllülerimizin katkı ve destekleriyle kavuşmayı diliyorum. Bütün bağışçı ve gönüllülerimize, derneğimize şimdiye kadar verdikleri destekten ötürü şükran borçluyuz. Bu iftar sofrasının hazırlanması için sponsor olan bağışçılarımıza da huzurlarınızda teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Programda konuşan bir başka isim olan Derneğin Antalya Temsilcisi Ahmet Sargın ise, Deniz Feneri’nin Antalya’da ihtiyaç sahibi 3 bin 730 aileye ulaştığını belirterek, hedeflerinin yatağa aç giren bir tek çocuk kalmayıncaya kadar çalışmak olduğunu belirtti. 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.