Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri Yönetimi Bu Ay Genel Koordinasyon Toplantısını Şanlıurfa’da Yaptı
Yurtdışı Hisse Bedelimiz 660 TL Olarak Revize Edilmiştir Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Deniz Feneri Derneği Kurban 2018 Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri Yönetimi Bu Ay Genel Koordinasyon Toplantısını Şanlıurfa’da Yaptı

03-12-2015
Deniz Feneri Yönetimi Bu Ay Genel Koordinasyon Toplantısını Şanlıurfa’da Yaptı

Deniz Feneri yönetim kurulu, şube başkanları ve temsilcilerinin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği genel koordinasyon toplantısı bu ay Şanlıurfa’da yapıldı.

 

Kurul toplantısında Şanlıurfa’da yapılması planlanan lojistik merkezi masaya yatırıldı. Genel kurul toplantısının ardından heyet, Deniz Feneri’nin bölgedeki faaliyetlerini yerinde inceledi.

 

Deniz Feneri Şanlıurfa temsilciliğinden Suriye içerisindeki ihtiyaç sahipleri için hazırlanan 2 tır insani yardım malzemesi yönetim kurulu üyelerince yola çıkarıldı.  Bu 2 tır yardım malzemesiyle birlikte Deniz Feneri’nin Suriye’ye Şanlıurfa Sivil Toplum kuruluşları platformu üzerinden gönderdiği yardım tırı sayısı 80 oldu.

 

Şanlıurfa’da kurulması planlanan lojistik merkezi için yapılan çalışmalar kapsamında Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Deniz Feneri yönetim kurulu üyeleri tarafından makamında ziyaret edildi.

 

Vali Küçük, Deniz Feneri’nin bölgede yürüttüğü faaliyetlerden dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yaptığı yardımlarda din, dil, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin muhtaç olan herkesin yanında olan Deniz Feneri’ne hat yazılı bir çini hediyesi verdi.

 

Daha sonra yönetim kurulu üyeleri Akçakale Süleyman Şah Konaklama Tesislerini ziyaret etti. Kamp müdürü Akçakale ilçe müftüsü Hüseyin Ortaç Akçakale kaymakamı adına Deniz Feneri’ne kamplardaki yardım faaliyetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.