EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaHaberlerDeniz Feneri’nden Memur-Sen’e Ziyaret
Paylaş!
01-10-2016
Deniz Feneri’nden Memur-Sen’e Ziyaret

Deniz Feneri’nden Memur-Sen’e Ziyaret

Deniz Feneri Genel Başkanı Avukat Mehmet Cengiz ve beraberindeki heyet, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret eden Deniz Feneri Genel Başkanı Avukat Mehmet Cengiz ve beraberindeki heyet Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile bir araya geldi.

 

Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Deniz Feneri heyetine, ülkemiz ve dünya mazlumları adına yapılan özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Memur-Sen ve Deniz Feneri’nin dünya mazlumları adına önemli çalışmalara imza attığını vurgulayan Yalçın, “Nerede bir mazlum varsa orada Memur-Sen ve Deniz Feneri var. Gönlümüzden kopanları ve imkânlarımızı, geniş bir coğrafyadaki mazlumlarla kardeşçe paylaştık. Arakan’dan Pakistan’a, Somali’den Doğu Türkistan’a, Bosna’dan Nepal’e, Sudan’dan Filistin’e, Suriye’den Kosova’ya dost ve yardım elimizi uzattık. Bugün de yarın da bu iyilik kervanında yürümeye, yardımlarımızı sürdürmeye kararlıyız” dedi.

 

Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ise, “Deniz Feneri küresel bir yardım örgütüdür. Kurban Bayramında dünyanın birçok ülkesinde yardımlarda bulunduk, kurbanları kestik. Nerede bir feryat varsa Deniz Feneri orada oluyor ve olacak. Bu kapsamda da Memur-Sen’in yürüttüğü çalışmaların yanında olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

Ziyarette Deniz Feneri Ankara Şube Başkanı Mevlüt Koca, Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akça, Ankara Şube Yöneticilerinden Ahmet Karademir ve Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt hazır bulundu.

 

Kaynak: Ajanskamu.com

Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.