Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Deniz Feneri’nden TBMM Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Deniz Feneri’nden TBMM Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

08-02-2016

Deniz Feneri heyeti, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Deniz Feneri’nden TBMM Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Dolmabahçe çalışma ofisinde gerçekleşen görüşmeye Deniz Feneri Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Genel Başkan Yardımcısı Turan Yalçın, Genel Sekreter Nureddin Ertemel ve Yönetim Kurulu üyesi Coşkun Yıldız’la birlikte Deniz Feneri’nin Ramazan Ağabey’i İbrahim Uğurlu, Genel Müdür Ali Karayılan ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak katıldı.

 

İsmail Kahraman'ın 26. Dönem TBMM Başkanı seçilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Deniz Feneri Genel Başkanı Mehmet Cengiz, Başkan Kahraman'a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

 

TBMM Başkanı İsmail Kahraman sivil toplum alanında yapılacak mevzuat değişiklikleri konusunda STK’ların daha aktif rol almalarını, bu anlamda Türkiye’nin tecrübeli bir derneği olarak Deniz Feneri’ne çok iş düştüğünü belirtti.  Kahraman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Deniz Feneri heyetine, ülkemiz ve dünya mazlumları adına yapılan özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.