Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İyiliğin bugünkü adresi Bahçelievler Ahmet Şişman Kız İmam Hatip Lisesi oldu.
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

İyiliğin bugünkü adresi Bahçelievler Ahmet Şişman Kız İmam Hatip Lisesi oldu.

02-03-2016
İyiliğin bugünkü adresi Bahçelievler Ahmet Şişman Kız İmam Hatip Lisesi oldu.

Gençlereiyiliği aşılama projesi olarak devam eden İyilik Okulu her gün bir okulda programını sürdürüyor. İyiliğin bugünkü adresi Bahçelievler Ahmet Şişman Kız İmam Hatip Lisesi idi.

 

Ekibimizi, Okul Müdürü Mehmet Emin Dörtbudak Beyefendi, meslek dersleri öğretmenleri Şeyma Hümeyra Tüzün veBüşra Gürsoy hanımefendi ağırladı.

 

10. ve 11. sınıflara 2 farklı oturumda sunum gerçekleştirdik. Öğrenciler belki de hiç şahit olmadıkları yoksulluk hikâyelerine oldukça ilgiliydi. Derneğimizin 18yıl boyunca dokunduğu yüzbinlerce hayattan bir örnek izlediler.

Sunumlar sırasında kendisi de bir Deniz Feneri dostu olan merhum Ahmet Şişman’la birlikte bütün geçmişlerimizi, hayırseverlerimizi rahmetle andık.

 

Okulun kıymetli idareci, öğretmen ve öğrencileri uzaklardan Bangladeş’te Arakanlı mülteciler için bir su kuyusu açarak oradaki yoksulların hayatına dokunmayı amaçladılar bugün.

Kıymetli niyetlerinden dolayı hepsini tebrik ediyor, çabalarının sonuca ermesini yürekten diliyoruz. Değil mi ki sen hayır için çık yola bir kere, Allah menzile varacağının kefilidir.

 

Öğrencilerden bir grubu ileriki bir tarihte dernek merkezimizde misafir ederek derneğimizin faaliyetlerini yakından tanımalarına fırsat sağlamış olacağız.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.