Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İyiliğin Fotoğrafını Çekebilir Misin?
51 Çocuğumuzun Kırtasiye İhtiyaçları Giderildi Yardım Tırlarımız Suriye'ye Ulaştı Yurtdışındaki Çadlı Öğrenciler Formu Ege Temsilciliğimizin Yardım Tırları Yolda! Ankara Şubemizin Yardım Tırları Yolda! Bayramda 70 Çocuğumuza Kıyafet Bağışçılarımıza ve Gönüllülerimize Şükranlarımızı Sunarız Kurban Bayramınız Mübarek Olsun! İlk Kafilemiz Kırgızistana! Çocuklar İçin Sinema Günü Etkinliği Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

İyiliğin Fotoğrafını Çekebilir Misin?

16-09-2015

Deniz Feneri Derneği "Sanat" ve "İyilik" kavramlarını bir kez daha buluşturuyor.

İyiliğin Fotoğrafını Çekebilir Misin?

Deniz Feneri Derneği; İyiliğe gönül vermiş sanatkârların emekleriyle oluşturulmuş ve geliri iyilik projelerinde değerlendirilen "Sanat İyilik İçin" adlı Klasik Türk Sanatları sergilerinin ardından bu kez de fotoğraf sanatıyla ilgilenenlere sesleniyor; "İyiliğin Fotoğrafını Çekebilir Misin?"

 

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz'in konu ile ilgili açıklaması;

 

"1996 yılından bu yana 60 ülkede yardım faaliyeti yürüten Deniz Feneri iyilik hareketi, kamuoyu nezdinde 'yoksulluk' ve 'iyilik' kavramlarına dair farkındalığın artması için hemen her sahada çalışmalara imza atıyor.

Bu yıl ilk kez bir fotoğraf yarışması düzenliyoruz ve bunu geleneksel hale getirmeyi hedefliyoruz.

 

Düzenlediğimiz ödüllü fotoğraf yarışmasında;

 

Birinciye 5 bin TL ve adına 10 yetim çocuğa 100 TL harçlık,

 

İkinciye 3 bin TL ve adına 5 yetim çocuğa 100 TL harçlık,

 

Üçüncüye 3 Bin TL ve adına 3 yetime 100 TL harçlık vereceğiz.

Ayrıca mansiyon ödülü kazanan 3 kişiye de 500'er TL ödül vereceğiz.

 

İlgili kişiler fotoğraflarını 27 Eylül 2015 tarihine kadar www.tfsfonayliyarismalar.org sayfasına gönderebilirler.

 

7 Ekim'de yapılacak sonuç duyurusunun ardından iyiliğin fotoğrafları İstanbul'da ve Anadolu'daki çeşitli mekânlarda sergilenecek.

 

 

İyilik, dünya döndükçe yaşatılması ve güçlendirilmesi gereken en önemli kavramlardan birisi.

Silahların dünyasında kelebek kanadı misali bir gayretin içindeyiz yıllardır.

'Çek, iyiliğin resmini, içinden olsun insanın' derken, yüreklerde iyiliğe dair her ne varsa fotoğraf kadrajına yansısın ve dünyaya yayılsın istiyoruz.

 

Yarışmaya katılmak için tıklayın>>

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.