Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İyilik Fotoğrafları Sergisi Açıldı
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

İyilik Fotoğrafları Sergisi Açıldı

24-10-2015

Deniz Feneri Derneği’nin iyilik fotoğrafları sergisi açıldı.

İyilik Fotoğrafları Sergisi Açıldı

Deniz Feneri, geçtiğimiz günlerde “İyilik” konulu bir fotoğraf yarışması düzenlemişti. Yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye layık görülen 40 fotoğraftan oluşan “İyilik Fotoğrafları Sergisi” Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı.

 Açılışa Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz, Deniz Feneri’nin Ramazan Ağabeyi İbrahim Uğurlu, Deniz Feneri Genel Başkan Yardımcısı Turan Yalçın, Yönetim Kurulu üyesi Turgut Durmuş, Deniz Feneri İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Deniz Feneri yönetim kurulu üyeleri, Fotoğraf Sanatçısı Murat Gür ve öğrencileri ile vatandaşlar katıldı.

 


Deniz Feneri’nin “İyiliğin Fotoğrafını Çeker Misin” sorusuna fotoğraf sanatçıları yurdun dört bir yanından iyiliği, sevgiyi, paylaşmayı ve yardımı anlatan 1.214 fotoğrafla cevap verdiler. Birbirinden güzel bu “İyilik Fotoğrafları” arasından seçilen 40 eser bir sergiyle sanatseverlerin dikkatine sunuldu.

 


Birinciliği Konya’dan Seyit Konyalı’nın “EL” adlı fotoğrafı, ikinciliği Hakkari’den Murat Adıyaman’ın “BİR TAS YEMEK İÇİN” adlı fotoğrafı, üçüncülüğü ise Kocaeli’den Sare Kural’ın “İYİ DAVRANIŞ” adlı fotoğrafı almıştı. Sergi açılışında yapılan törende dereceye giren sanatçılara ödülleri dağıtıldı.İyilik fotoğrafları sergisi 31 Ekim’e kadar Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde ziyarete açık olacak.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.