Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler İyilik, Suriyeliler İçin Göynük’ten Yola Çıktı
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

İyilik, Suriyeliler İçin Göynük’ten Yola Çıktı

14-03-2015

Deniz Feneri Derneği, iyilik için yola çıktığı günden beri yüzbinlerce aileye, milyonlarca kişiye iyilik elini uzattı.

İyilik, Suriyeliler İçin Göynük’ten Yola Çıktı

Deniz Feneri Derneği, iyilik için yola çıktığı günden beri yüzbinlerce aileye, milyonlarca kişiye iyilik elini uzattı.
 

Yaptığı yardımlarla hem ülkemizde hem de yurtdışında yaraların sarılmasını ve eksiklerin giderilmesini sağladı. Dernek, ülkemizin dört bir yanındaki iyilikseverlerin yardımlarını dünyanın dört bir yanındaki mazlumlara ulaştırıyor.
 

İyiliği büyüterek yaşatma gayretindeki Deniz Feneri Derneği’ne bu kez Göynük halkı yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneği ile destek verdi.
 

Göynük Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Şit, Müftü İsmail Hakkı Işık, Diyanet Vakfı üyesi esnaf Erdal Gülen’in öncülüğünde Göynük halkı, Suriyeli kardeşlerimiz için 1 tır dolusu gıda ve giyim yardımını Deniz Feneri Derneği’ne teslim etti.

İnsani yardım malzemelerini Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan ve İletişim Koordinatörü Recep Koçak teslim aldı.
 

Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan “Öncelikle Göynük halkına bu duyarlı davranışı sebebiyle yürekten teşekkür ediyorum. İçinde gıda ve giyim yardımları bulunan bu iyilik tırı Göynük’ten yola çıkacak ve Şanlıurfa’daki Suriyeli kardeşlerimize dağıtılacak. Derneğimiz yurt içi ve uluslararası yardımlara önem veren bir dernektir. Suriye’deki iç savaştan kaçıp ülkemize sığınan Suriyeli misafirlere ve Suriye içindeki savaş mağdurlarına şimdiye kadar toplam 55 milyon TL değerinde ayni ve nakdi yardım ulaştırdık. Başta Kilis, İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum olmak üzere Şanlıurfa, Hatay, Gaziantep, Mardin ve Antalya’da yaşayan Suriyeli misafirlere yardımlar yapıyoruz.
 

Gıda, un, mama, giyim, eğitim, battaniye, yakacak, tekerlekli sandalye gibi yardımların yanı sıra afet evleri, hastane, yaralı evleri ve su depoları gibi kalıcı yardımlar da yaptık. Bu vesile ile başta Suriyeli kardeşlerimiz için destek veren hayırseverlerimiz olmak üzere, tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz.”

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.