Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Karabük Üniversitesi'nde İyiliği Anlattık
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Karabük Üniversitesi'nde İyiliği Anlattık

07-12-2015
Karabük Üniversitesi'nde İyiliği Anlattık

 “Üniversiteliler İyilikte Buluşuyor” sloganıyla yola çıkan ve gençlerimize iyilik, yardımlaşma ve paylaşma duygularını sevdirme; yapacakları iyilik ve yardım projeleriyle farkındalık oluşturma;  gençlerimizin çevresine, ülkesine ve insanlığa karşı daha duyarlı bireyler olarak hayata atılmasına katkıda bulunmak amacıyla üniversitelerde “İyilik” temalı sunumlar gerçekleştiren Deniz Feneri Genç İyilik,  geçtiğimiz günlerde Karabük Üniversitesinde yüreği iyilik dolu gençlerle bir araya geldi.

 

3 Aralık Perşembe günü saat: 14:30’da Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Hamit Çepni Konferans Salonu’nda başlayan programda Deniz Feneri Ankara Şube Koordinatörü Hamit Kunt, gençlere çeşitli fotoğraf ve filmlerle yurtiçi ve yurtdışı iyilik projelerimizi anlattı.

 

Gençlerin enerjik, dinamik, idealist, kolay kavrayan, sosyal sorumluluk projelerinde görev alma sorumluluğunda istekli olduklarına dikkat çeken Hamit Kunt, bu özellikleri nedeniyle “Gençlere iyilik daha çok yakışıyor” dedi.

 

“Gence İyilik Yakışır” sloganını çalışmalarının merkezine koyan ve Deniz Feneri bünyesinde yer alan Genç İyilik; Üniversitelerin tüm Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokul ve Enstitülerinde okuyan; yüreği iyilik dolu gençlerin ve genç mezunların buluştuğu bir gençlik yapılanmasıdır.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.