Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Köy İftarlarında Buluşuyoruz
Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı 15 Temmuz Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Köy İftarlarında Buluşuyoruz

15-06-2016

Her yıl geleneksel olarak Türkiye’nin farklı köylerinde yapılan “Köy İftarları” programlarından biri de Bilecik’in Söğüt ilçesine bağlı Tuzaklı köyünde yapıldı.

Köy İftarlarında Buluşuyoruz

Deniz Feneri gönüllüsü ve aynı zamanda İlim Yayma Cemiyeti Söğüt İlçe Başkanı Mustafa Işık ve Deniz Feneri İstanbul Şubesi tarafından organize edilen iftar sofrasında 200 kişi buluştu.

 

İftara Deniz Feneri Derneği İstanbul Şube Koordinatörü Yusuf Baykal, İletişim Koordinatörü Recep Koçak, program ekibinden Ömer Tüccar ve Ferdi Gümüş katıldı.

 

Deniz Feneri gönüllüsü Mustafa Işık ve Deniz Feneri İstanbul Şubesi tarafından Söğüt’te dört yıldır köy iftarları düzenleniyor. Daha önce de Söğüt merkez köylerinde, Kayı Obasının Söğüt’e ilk olarak gelip yerleştiği Buracık Köyünde ve geçen yıl sel felaketi yaşanan Tozmanlı Köyünde binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşen köy iftarlarının önümüzdeki yıllarda da devam ettirilmesi planlanıyor.

 

Buradaki programın tamamlanmasının ardından Deniz Feneri İstanbul Şubesi Bursa Büyükorhan’da köy iftarı organize edecek. 17 Haziran Cuma günü yapılacak olan iftar programında 400 kişi ile iftar sofrasına oturulacak.

 

İlçe yöneticilerinin de katılım göstermesinin beklendiği programa Yeni Akit Gazetesi Yazarı Hüseyin Öztürk, Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak, Deniz Feneri İstanbul Şube Koordinatörü Yusuf Baykal, Deniz Feneri İstanbul Şube Üyeleri İslam Binici, Reşat Tuncer ve Adnan Öztürk katılacak.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.