Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Midyat'taki terör mağdurlarına destek
51 Çocuğumuzun Kırtasiye İhtiyaçları Giderildi Yardım Tırlarımız Suriye'ye Ulaştı Yurtdışındaki Çadlı Öğrenciler Formu Ege Temsilciliğimizin Yardım Tırları Yolda! Ankara Şubemizin Yardım Tırları Yolda! Bayramda 70 Çocuğumuza Kıyafet Bağışçılarımıza ve Gönüllülerimize Şükranlarımızı Sunarız Kurban Bayramınız Mübarek Olsun! İlk Kafilemiz Kırgızistana! Çocuklar İçin Sinema Günü Etkinliği Deniz Feneri ve Ülker İyilikle Buluştu 160 Yetim Çocuk Hayallerine Kavuştu Deniz Feneri Uganda’da 500 kardeşimize “ışık” oldu! Harameyn ve Ehl-i Şam Kamplarına Gıda Yardımı Belediye Başkanımızın Kurban Vekaletini Aldık Ramazan Abi TRT Haber'in Ömür Dediğin Programında Akit Medya Grubunun Ziyareti Yetimlere Oyuncak Organizasyonu Pakistan'dan Yetim Çocukları Sevindiren Ziyaret Kurban Bayramı Spotumuz Eskişehir'deki Ailelere Yardım Ankara'dan Eskişehir'e Yardım Burkina Faso'da Adak Kesimi Filistinli Ailelere Yardım Ankara'dan Karabük'e Yardım Tırı Kurbanlarınız yoksulların bayramı olsun! 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Milli Birlik Günü Programı Kaçkar TV'ye Konuk Olduk Yetim Atölye Çalışması Togo'da Yetimlerin Yüzü Güldü Yetimin Elinden Tut 2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği Suriyeli Ailelere Yardım HABER ARŞİVİ

Midyat'taki terör mağdurlarına destek

24-06-2016

MemurSen heyeti ile Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Karayılan, Midyat'ta yetkililere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu Heyet, terör mağdurlarına verilmek üzere bir tır gıda ve yardım paketini, ilçe temsilciliğine teslim etti.

Midyat'taki terör mağdurlarına destek

Memur-Sen heyeti ile Deniz Feneri Derneği Genel Müdürü Ali Karayılan, PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla emniyet müdürlüğüne düzenlenen saldırı dolayısıyla, Mardin'in Midyat ilçesinde yetkililere geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.


Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen, konfederasyona bağlı sendika genel başkanları ile Karayılan, Mardin'in Midyat ilçesine geldi.Heyet, Kaymakam Oğuzhan Bingöl, Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu ve İlçe Emniyet Müdürü Temel Salman'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.Toç Bir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya, kaymakamlıktaki ziyarette, dünyada nerede mağdur ve mazlum varsa, onlarla imkanlarını paylaşmaktan çekinmediklerini söyledi.Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiğini belirten Kaya, şöyle konuştu:

'Terör nedeniyle mağdur olan kardeşlerimiz var. Biz de Memur-Sen olarak 2016'daki bütün iftarlarımızı iptal ettik. Oradaki imkanlarımızı buradaki kardeşlerimizle bölüşmek için seferberlik başlattık. O seferberliğin gereği olarak buradayız. Buradaki kardeşlerimizle birlikte olmaktan, imkanlarımızı, fırsatlarımızı bölüşmekten, paylaşmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz.'Kaymakam Bingöl de Midyat'ta gaddarca bir eylem gerçekleştirildiğini ifade ederek, 'Bu eylemden dolayı da bizleri yalnız bırakmadınız. Ziyaret ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz. Sivil toplum kuruluşlarına da bu anlamda çok büyük görevler düşüyor.' dedi.Heyet, terör mağdurlarına verilmek üzere bir tır gıda ve yardım paketini, ilçe temsilciliğine bıraktı. Heyettekiler, daha sonra terör mağduru aileleri ziyaret etti.Ziyaretlerde, Diyanet-Sen Genel Bakanı Mehmet Bayraktutan, Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcısı Muzaffer Boskurt, Memur-Sen Mardin İl Başkanı Mustafa Aydın ve Eğitim-Bir-Sen Mardin Şubesi Başkanı Eyyüp Değer hazır bulundu.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.