Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaHaberler Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi
2018 Türkiye İnsani Yardım Raporu Açıklandı 2018 Ramazan Böyle Geçti 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’in Bayram Mesajı Ben mutluluğu İslam'da buldum... 2018 Ramazan Böyle Geçti BM Genel Kurulu’ndan Filistin İçin Sevindirici Haber 2018 YILI YURT İÇİ RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ 2018 YILI YURT DIŞI RAMAZAN FAALİYETLERİMİZ Deniz Feneri Derneği Ailesi iftar sofrasında buluştu Faaliyetlerimiz Dünyanın Dört Bir Yanında Devam Ediyor Ramazan sevincini mülteci kardeşlerimizle yaşamak için Suriye’deydik Dünya Yetimler Günü'nde Yetimlerimizle iftarda Buluştuk Başkanımız Akit TV'de Haber Manşeti Programın'da Gündemi Değerlendirdi Medya Mensubu Dostlarımızla İftarda Buluştuk Deniz Feneri Derneği Ramazan Reklam Filmi Savaş Göç Yoksulluk Çalıştayı gerçekleşti "3. İyilik Okulu Ödülleri" sahiplerini buldu ZALİM İSRAİL’İ ve DESTEKÇİSİ ABD’Yİ KINIYORUZ! STK'larımız hakkıyla ve vaktiyle iş görmelidir İzmir'den Suriye'ye Yardım Tırı 2018 YILI FİTRE MİKTARI BELLİ OLDU! “3. İyilik Okulu Ödülleri” sahiplerini buluyor… AFRİKA'YA BİR DAMLA SU OL PATANİ'DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUL YAPIYORUZ Deniz Feneri 2017 Faaliyet Raporu Yayınlandı GENÇ İYİLİK GÖNÜLLÜLERİ İYİLİKTE BULUŞTU… Savaş Göç Yoksulluk Sempozyumu Gerçekleştirildi. Etiyopya'nın Rabia'sı- Etiyopyalı Halime Gobu Sora, Tüm Köylüleri Gibi Birkaç Yıl Önce Misyonerin... SAVAŞ, GÖÇ VE YOKSULLUĞA, AKADEMİK VE İNSANİ YARDIM BAKIŞI Deniz Feneri Derneği'nden Afrika'ya yetimhane ve cami desteği “İYİLİĞİN FOTOĞRAFI SANATLA BULUŞUYOR” HABER ARŞİVİ

Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi

16-04-2015
Yardım Kuruluşu Temsilcileri İzmir’de Bir Araya Geldi

Ülkemizde ve yurtdışında çok sayıda yardım faaliyetine ve projeye imza atarak ihtiyaç sahiplerinin gönlünde taht kuran bir grup Sivil Toplum Kuruluşu Deniz Feneri Derneği’nin ev sahipliğinde bir araya geldi.

 


Deniz Feneri Derneği Ege Temsilcisi Harun Ece buluşma ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “Derneğimiz, yardım çalışmaları sırasında sahada zaman zaman kardeş yardım kuruluşları ile de ortak çalışmalara imza atıyor. Türkiye’nin güzide insani yardım kuruluşları özellikle de son 10 yıldır Afrika’da, Balkanlar’da, Ortadoğu’da, Uzakdoğu’da ve Türk Cumhuriyetlerinde yaptığı yardımlarla tarih yazıyor.

 


Cansuyu, Anadolu Gençlik Derneği, İlim Yayma Cemiyeti, İHH, Beşir Derneği, Kestane Pazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği , Kestane Pazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ve İnsan-Der  gibi yardım kuruluşlarının İzmir temsilcilerinin buluşmasına bugün Deniz Feneri Derneği Ege Temsilciliğimizde ev sahipliği yaptık. Yapılan toplantıda tüm yardım kuruluşları “yoksulluk” alanında yaptıkları çalışmaları anlattı. Birlikte neler yapabileceklerimizi konuştuk. Bu toplantılara önümüzdeki dönemde de devam edilmesi temennisi dile getirildi.

 


Deniz Feneri Ege Temsilciliği olarak iyilik hareketlerinin temsilcileri misafir etmekten onur duyduk. Deniz Feneri Ege Temsilciliği, tüm bölgede yaşayan yoksul ailelerimiz için köy köy, kasaba kasaba dolaşmaya devam edecek.”

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.