EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaProjelerSuriye Ekmek
İyiliği Paylaş!
Tüm Projeler
Suriye Ekmek

Suriye Ekmek

Suriyeli mülteciler için acil ihtiyaç; ekmek !

Bir çuval un 70 TL

Birim Fiyat
70 TL
Bağış Yap (Bağış yapmak için; istediğiniz miktarı girin ve "KUTUYA AT" butonuna tıklayın. Veya hızlı seçeneklerden birini seçin.)
Adet
< veya >
Seçim yapılmadı...

Suriyeli mazlumlar ekmeğe muhtaç...

Suriye´de fırınların büyük kısmı yıkıldı. Ekmek almak isteyen halk, hala ekmek üretebilen ve sayıları çok az olan fırınlar önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Saatlerce sıra bekleyen insanların bir kısmı ise ekmek alamadan geri dönüyor. Deniz Feneri, gerek Suriye içinde, gerekse Türkiye´deki Suriyeli mazlumlara desteğinizle her ay bir çuval un ulaştırmak istiyor.

Çatışmaların Halep'te yoğunlaşması ile birlikte buralardaki sivil halk Türkiye sınırındaki kampara akın etmeye başladı. Öncelikli olarak ekmek ihtiyacı bulunan bu kamplara un götürüyoruz.

70 lira ile bağışlayacağınız bir çuval un, bir ailenin aylık ekmek ihtiyacını karşılayacak. Siz de 70 TL ile bir aileye 50 kg.´lık bir çuval un bağışında bulunabilirsiniz. Dilerseniz kendi temin ettiğiniz unu da Deniz Feneri aracılığıyla Suriye´ye ulaştırabilirsiniz.

Soru ve bağışlarınız için 444 55 60 Kredi kartınızla hemen bağış için yandaki bağış kutusunu kullanabilirsiniz. Dilerseniz yandaki bağış kutusu aracılığıyla bağış yaparken "periyodik bağış" seçeneğini işaretleyerek bundan sonraki aylarda da bağışınızın devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz T.C. Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk aracılığıyla hesap numarası vermeden bağış yapabilir, dilerseniz diğer bankalardan da yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Banka hesap numaralarını için tıklayınız Haydi, mazlumlar için hep birlikte el ele...

 

Önemli: Bu projemize toplu un bağışı yapan vergi mükellefleri "gıda bankacılığı" kapsamında bağışlarını vergiden düşebilirler.

Suriye İçin Bir Ekmek
Suriye'ye 70 Ton Un
Deniz Feneri Suriye'de Gıda Dağıttı
Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.