EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaProjelerKurban Bağışı Yurt Dışı - 440 TL
İyiliği Paylaş!
Tüm Projeler
Kurban Bağışı Yurt Dışı - 440 TL

Kurban Bağışı Yurt Dışı - 440 TL

Deniz Feneri 2017 yılında, birçok ülkede kurbanlarınızı keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Birim Fiyat
440 TL
Bağış Yap (Bağış yapmak için; istediğiniz miktarı girin ve "KUTUYA AT" butonuna tıklayın. Veya hızlı seçeneklerden birini seçin.)
Adet
< veya >
Seçim yapılmadı...

Deniz Feneri 2017 yılında, Türkiye ve dünyanın dört bir yanında kurbanlarınızı keserek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

 

Kurban Organizasyonu Yapılacak Ülkeler;

Afganistan, Arnavutluk, Benin, Bosna Hersek, Bulgaristan, Burkina Faso,  Çad,  Endonezya (Açe),  Etiyopya,  Fildişi Sahili,  Filipinler (Moro), Gana,  Gürcistan,  Karadağ,  Kazakistan,  Kenya,  Kırgızistan,  Kosova,  Lübnan,  Makedonya,  Mali,  Moğolistan,  Moritanya,  Myanmar (Arakan), Nijer,  Pakistan,  Somali,  Sri Lanka,  Sudan, Tanzanya,  Tayland (Patani),  Togo ülkeleri için kurban hisse bedeli 440 TL olarak belirlenmiştir.

 

Kurban Fiyatı Yurt Dışında Neden Uygun?

Kurbanları çoğunlukla kestiğimiz ülkede satın alıyoruz. Yurt dışında kurban fiyatlarının Türkiye’ye göre uygun olmasının başlıca nedenleri arasında yetiştirme maliyetleri, bölgenin iktisadi şartları ve iş gücünün ucuz olması gibi etkenler yer alıyor. Bununla birlikte kurbanları toplu olarak ve bayramdan çok önce pazarlıkları yapılarak alındığından yurt içine nazaran yurt dışında kurban fiyatları uygun oluyor.Siz de kurbanlarınızı, çok uzaklarda varlığını bildiğiniz Müslüman kardeşlerinize ulaştırıp, belki de hiç bilmediğiniz dillerde hayır duaları amak istemez misiniz?

 

 

KURBAN BAĞIŞIMI NASIL YAPABİLİRİM?

Genel Merkez, Temsilcilik ve Şubeler Yoluyla Bağış
Deniz Feneri Derneği’nin İstanbul’daki Genel Merkezinden veya Türkiye’nin bütün bölgelerinde bulunan şube ve temsilciliklerinden elden makbuz karşılığında bağışta bulunabilirsiniz.

 

Online Bağış
Deniz Feneri Derneği’nin online bağış sitesi www.denizfeneri.org.tr adresinden yurt içi ve yurt dışı kurban bağışı kolayca yapabilirsiniz.

 

Banka Yoluyla Bağış
Kurban bedelini bankanızın internet bankacılığından “Bağış” kısmında bulunan Deniz Feneri Derneği>Kurban bağışı kısmından yapabileceğiniz gibi bankanızın şubesine giderek Deniz Feneri Derneği’ne kurban bağışı yapmak istediğinizi belirterek de yapabilirsiniz. Tahsilat ekranlı bankaların dışındaki bankalardan bağış yapmak için hesap numaralarımızdan havale/EFT yöntemini kullanabilirsiniz. Kolay bağış ekranlı bankalar ve diğerleri için hesap numaralarımız aşağıda verilmiştir.

 

Telefonla Bağış
0 212 414 60 60 numaralı telefonu arayarak Deniz Feneri Derneği çağrı merkezine ulaşabilir, görevli personellerimizin yardımlarıyla kurban bağışınızı yapabilirsiniz.

 

PTT İle Bağış
Bankalara ulaşmanın güç olduğu bölgelerde geniş PTT şube ağı sayesinde 999 999 numaralı Deniz Feneri Derneği hesabına kurban bağışınızı yapabilirsiniz.

 

Not: Havale ve EFT yolu ile yapacağınız bütün kurbanlık bağışlarınızda, dekontu Deniz Feneri 'ne faks, mail veya whatsapp yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Faks: 0212 415 61 61

Mail: fener@denizfeneri.org.tr

Whatsapp: 0533 486 10 95

 

deniz feneri kurban

Tanıtım Dökümanları
Kurban Reklam A4 Kurban Broşürü
Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.