EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaProjelerKurban Bağışı Yurt İçi - 840 TL
İyiliği Paylaş!
Tüm Projeler
Kurban Bağışı Yurt İçi - 840 TL

Kurban Bağışı Yurt İçi - 840 TL

Deniz Feneri Derneği 2017 yılı yurtiçi kurban kesim bedeli 840 TL'dir.

Birim Fiyat
840 TL
Bağış Yap (Bağış yapmak için; istediğiniz miktarı girin ve "KUTUYA AT" butonuna tıklayın. Veya hızlı seçeneklerden birini seçin.)
Adet
< veya >
Seçim yapılmadı...

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Deniz Feneri kurbanlarınızı ekonomik, sağlıklı ve çevre koşullarına uygun şekilde kesip yoksullara ulaştırıyor.

 

Yapacağınız kurban bağışlarıyla, yıl boyu hiç et görmemiş binlerce yoksul ailenin sofralarını şenlendirebilir, bayramı mahzun geçirmelerini engelleyebilirsiniz.

 

Kurban bağışlarınız, Deniz Feneri tarafından İslami kurallara uygun olarak dernek yetkilileri denetiminde kesilip, bir bütün olarak değerlendirilerek ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor.

 

Kurbanınız kesildiğinde SMS ve bayram sonrasında kurban kesim sertifikası ve görüntüsü sizlere ulaştırılıyor.

 

Deniz Feneri Derneği 2017 yılı yurtiçi kurban kesim bedeli 840 TL'dir.

 

KURBAN BAĞIŞIMI NASIL YAPABİLİRİM?

Genel Merkez, Temsilcilik ve Şubeler Yoluyla Bağış
Deniz Feneri Derneği’nin İstanbul’daki Genel Merkezinden veya Türkiye’nin bütün bölgelerinde bulunan şube ve temsilciliklerinden elden makbuz karşılığında bağışta bulunabilirsiniz.

 

Online Bağış
Deniz Feneri Derneği’nin online bağış sitesi www.denizfeneri.org.tr adresinden yurt içi ve yurt dışı kurban bağışı kolayca yapabilirsiniz.

 

Banka Yoluyla Bağış
Kurban bedelini bankanızın internet bankacılığından “Bağış” kısmında bulunan Deniz Feneri Derneği>Kurban bağışı kısmından yapabileceğiniz gibi bankanızın şubesine giderek Deniz Feneri Derneği’ne kurban bağışı yapmak istediğinizi belirterek de yapabilirsiniz. Tahsilat ekranlı bankaların dışındaki bankalardan bağış yapmak için hesap numaralarımızdan havale/EFT yöntemini kullanabilirsiniz. Kolay bağış ekranlı bankalar ve diğerleri için hesap numaralarımız aşağıda verilmiştir.

 

Telefonla Bağış
0 212 414 60 60 numaralı telefonu arayarak Deniz Feneri Derneği çağrı merkezine ulaşabilir, görevli personellerimizin yardımlarıyla kurban bağışınızı yapabilirsiniz.

 

PTT İle Bağış
Bankalara ulaşmanın güç olduğu bölgelerde geniş PTT şube ağı sayesinde 999 999 numaralı Deniz Feneri Derneği hesabına kurban bağışınızı yapabilirsiniz.

 

Not: Havale ve EFT yolu ile yapacağınız bütün kurbanlık bağışlarınızda, dekontu Deniz Feneri 'ne faks, mail veya whatsapp yolu ile göndermeniz gerekmektedir.Faks: 0212 415 61 61

Mail: fener@denizfeneri.org.tr

Whatsapp: 0533 486 10 95

 

 

deniz feneri kurban

Tanıtım Dökümanları
Kurban Broşürü Kurban Reklam A4
Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.