EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaProjelerSuriye Battaniye
İyiliği Paylaş!
Tüm Projeler
Suriye Battaniye

Suriye Battaniye

Hava soğuk... Isınmak için battaniye bekleyenler var.

Bir battaniye 15 TL

Birim Fiyat
15 TL
Bağış Yap (Bağış yapmak için; istediğiniz miktarı girin ve "KUTUYA AT" butonuna tıklayın. Veya hızlı seçeneklerden birini seçin.)
Adet
< veya >
Seçim yapılmadı...


Suriye´deki iç kargaşadan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyeli sığınmacı sayısı her geçen gün artıyor.


Hava soğuk, kar yaklaşıyor... Kar ve soğuk çocuklar için son derece tehlikeli...


AFAD tarafından kurulan yerleşim merkezinin dışında yaşayan Suriyeli mülteciler ve Suriye içinde her türlü yokluk içinde ölüm kalım savaşı veren Suriyeliler çok zor durumda. Kara kış yüzünü gösterdi, hayat şartları zorlaştı. Kışlık giysi, battaniye, yorgan nakit ve gıdadan sonra acil ihtiyaçların başında geliyor. Canlarını kurtarabilmek için sadece üzerlerindeki kıyafetleri ile ülkelerini terk eden on binlerce Suriyeli desteğinize muhtaç.


Haydi hep birlikte onlara battaniye alalım... 15 Lira ile bir aileye bir battaniye bağışlayabilirsiniz. Haydi üşüyen bir mülteci çocuğun sırtında sizin de bir battaniyeniz bulunsun...


Her türlü gıda, giysi, battaniye, ısıtıcı ve küçük ev eşyası yardımlarınız için 0212 414 60 60´ı arayabilir nakit yardımlarınız için yandaki bağış kutusunu kullanabilirsiniz.


Dilerseniz T.C. Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk aracılığıyla hesap numarası vermeden bağış yapabilir, dilerseniz diğer bankalardan da yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz. Banka hesap numaralarını için tıklayınız

Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.