Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Suriye Mama

Suriye Mama

Suriye´de yaşanan savaştan en çok etkilenenler hiç şüphesiz çocuklar ve bebekler.

Bir paket mama 10 TL

ADET
Birim Fiyat
10 TL

Savaşlar insanoğlunun yıkımı olduğu gibi maalesef savaşlardan en fazla etkilenen kesimler çocuklar oluyor. 


Geçen süre zarfında Suriye´de yaşanan katliamlarda birçok çocuk ve bebek hayatını kaybetti. Birçoğu da yetim ve öksüz kaldı.


Deniz Feneri Derneği, bu süreçte hep mazlum Suriye halkının yanında oldu. Gerek Türkiye içinde gerekse Suriye´de gıda, giyim, tıbbi ve medikal malzeme başta olmak üzere birçok yardım ulaştırdı ve ulaştırmaya devam ediyor.


Deniz Feneri sizi, üzüntü ve açlık nedeniyle sütleri kesildiği için bebeklerini besleyemeyen annelerin acısını hafifletmeye davet ediyor. Desteklerinizle her hafta onbinlerce bebeğe mama ulaştırmak hedefimiz. 10 TL ile bağışlayacağınız mama, bir bebeğin bir haftalık gıda ihtiyacını karşılayacak.

 

Dilerseniz MAMA yazıp 5560´a 1 adet SMS atarak bağış yapabilirsiniz. Ya da T.C. Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk  aracılığıyla hesap numarası vermeden bağış yapabilir, dilerseniz diğer bankalardan da yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz.

 

Banka hesap numaralarını için tıklayınız 

 

Bu projemize toplu mama bağışı yapan vergi mükellefleri "gıda bankacılığı" kapsamında bağışlarını vergiden düşebilirler.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.