EN TR
Dil Seçiniz
Hızlı Bağış
Proje Bağışı
Hızlı Bağış
TL
Bağış Kutusu
 
Seçim yapılmadı...
Bağış Kutusu
Seçim yapılmadı
AnasayfaProjelerSuriye Mama
İyiliği Paylaş!
Tüm Projeler
Suriye Mama

Suriye Mama

Suriye´de yaşanan savaştan en çok etkilenenler hiç şüphesiz çocuklar ve bebekler.

Bir paket mama 10 TL

Birim Fiyat
10 TL
Bağış Yap (Bağış yapmak için; istediğiniz miktarı girin ve "KUTUYA AT" butonuna tıklayın. Veya hızlı seçeneklerden birini seçin.)
Adet
< veya >
Seçim yapılmadı...


Suriye´de yaşanan savaştan en çok etkilenenler hiç şüphesiz çocuklar ve bebekler.


Geçen süre zarfında Suriye´de yaşanan katliamlarda birçok çocuk ve bebek hayatını kaybetti. Birçoğu da yetim ve öksüz kaldı.


Deniz Feneri Derneği, bu süreçte hep mazlum Suriye halkının yanında oldu. Gerek Türkiye içinde gerekse Suriye´de gıda, giyim, tıbbi ve medikal malzeme başta olmak üzere birçok yardım ulaştırdı ve ulaştırmaya devam ediyor.


Deniz Feneri sizi, üzüntü ve açlık nedeniyle sütleri kesildiği için bebeklerini besleyemeyen annelerin acısını hafifletmeye davet ediyor.


Desteklerinizle her hafta onbinlerce bebeğe mama ulaştırmak hedefimiz. 10 TL ile bağışlayacağınız mama, bir bebeğin bir haftalık gıda ihtiyacını karşılayacak.


Dilerseniz; aşağıdaki bağış kutusundan kredi kartınızla,


Dilerseniz; MAMA yazıp 5560´a 1 adet SMS atarak bağış yapabilirsiniz.


Dilerseniz T.C. Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk  aracılığıyla hesap numarası vermeden bağış yapabilir, dilerseniz diğer bankalardan da yardımlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Banka hesap numaralarını için tıklayınız Haydi, elele verip bu soğuk kış günlerinde onbinlerce bebeğe mama, yaşam kaynağı ve onbinlerce anneye umut olalım.


Önemli: Bu projemize toplu mama bağışı yapan vergi mükellefleri "gıda bankacılığı" kapsamında bağışlarını vergiden düşebilirler.

Deniz Feneri Derneği, Bakanlar Kurulu kararıyla kamu yararına çalışan ve izin almadan yardım toplayabilen dernektir.