Afet Konteyner

Depremden etkilenen vatandaşlarımızın barınma ihtiyaçlarını karşılıyor ve Konteyner kentler kuruyoruz.

Konteyner Bedeli 90.000 TL' dir.

Deprem sonrası hasar gören ya da yıkılan binalar nedeniyle vatandaşlarımız sokaklarda derme çatma çadırlarda yaşam mücadelesi vermektedir. Depremzedeler için özel olarak tasarlanan konteynerlerimiz, afetzedelerin en temel ihtiyacı olan barınma sorununu çözmek için üretilmiştir.

21 m²’den oluşan konteynerlerin içinde 2 oda, 1 mutfak ve 1 tuvalet bulunmaktadır. Bir ailenin rahatlıkla hayatını normal şartlarda sürdürmesini sağlayacak olan konteyner kentlerde, elektik, su ve kanalizasyon gibi tüm alt yapılar kurulmaktadır.

Konteynerler, sıcaklık, nem ve diğer çevresel faktörlere dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca Konteynırların içerisinde tüm temel yaşam gereçleri bulunmaktadır.

Konteynerlerin içerisinde bulunan temel yaşam gereçleri şu şekildedir:

Elektrikli süpürge, ütü, kettle, elektrikli termosifon, elektrikli oda ısıtıcı, ocak, tüp, yatak, yorgan, nevresim, halı, kilim, yemek takımı, bardak, kaşık, çatal, tencere, tava, çaydanlık, tabak, temizlik malzemeleri, kişisel hijyen seti, tül, perde, mini buzdolabı, masa ve sandalye.

Bölgedeki yenileme onarım çalışmalarının bir süreye bağlı olduğu gibi depremzede kardeşlerimizin barınma ihtiyaçlarını Konteynerler ile karşılıyoruz. Depremzedeler için konteyner yardımı, hızlı ve etkili bir çözümdür.

Bir depremzede ailenin barınmasına yardımcı olmak için bir Konteyner bağışı yapabilirsiniz. Bir Konteyner Bedeli 90.000 TL' dir.

SMS ile yardım için AFET yazıp 5560’a gönderip 25 TL bağış yapabilirsiniz.

Konteyner yardımın yanı sıra Deprem Çadırı yardımında da bulunabilir depremden etkilenen evlerinde yaşanacak bir ortam bulunmayan vatandaşlarımızın barınma ihtiyaçlarına destekte bulunabilirsiniz.

Konteynerlarin özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz:

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam