Aşevi Projesi-Sıcak Yemek | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Aşevi Projesi-Sıcak Yemek

Aşevi Projesi-Sıcak Yemek

ADET
Birim Fiyat
10 TL

Ankara Altındağ´da bulunan aşevimizde ihtiyaç sahipleri için her gün sıcak yemek pişiyor.

Bir kişi için bir öğün yemek 10 TL.

Ankara Aşevi

 

Ankara Altındağ´da bulunan aşevimizde; Numune, İbn-i Sina, Yüksek İhtisas, Z.T.Burak Kadın Sağlığı ve Araştırma Hastanesi, Doktor Sami Ulus Çocuk Hastanesi ve Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde yatan hastaların maddi durumları kötü olan, dışarıda yemek yemeye güçleri olmayan refakatçilerine her gün sıcak yemek veriliyor.

 

Evinden kilometrelerce uzakta, hastane kapısında bekleyen muhtaç hasta yakınları, bir yürüyüş mesafesindeki aşevimize gelerek hiçbir ücret ödemeden sizin bağışlarınız sayesinde yemeklerini yiyebiliyorlar. Yolu aşevimizin yakınlarından geçen tüm ihtiaç sahipleri aşevimizde sıcak bir yemek yiyebiliyor.

 

Aşevimiz günlük 350 öğrenciye, okullarında sıcak yemek imkanı da sunuyor. Gelin siz de muhtaç insanlara yardım elinizi uzatın. Aşevimize yapacağınız toplu malzeme bağışlarınızı gıda bankacılığı kapsamında vergiden düşebilirsiniz.

 

Aşevi, bağışı yapmak için, 'ASEVİ' yazarak, 5560'a SMS gönderip, 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca Derneğimizin banka hesaplarından yapacağınız yardımların açıklama bölümüne 'AŞEVİ' yazıp bağışta bulunarak destek olabilirsiniz.

 

Ankara Şubemiz'in 0312 527 30 30 numaralı çağrı merkezini arayarak da bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz.

 

Ayrıca, aşevimizi ziyaret etme imkanı bulunmayan ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz için de kumanya bağışı yaparak, onların da yüzlerini güldürebilirsiniz.

Tanıtım Dökümanları
Gıda Bankacılığı Klavuzu
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.