Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Filistin'e Yardım

Filistin'e Yardım

İsrail’in Filistin'e karşı uyguladığı saldırılar karşısında zor durumdaki kardeşlerimize bağışlarınızı ulaştırıyoruz. 

TL

Yüzyılın iyilik hareketi, İsrail’in Filistinlilere karşı son zamanlarda yeniden şiddetlenen saldırıları karşısında zor durumdaki müslümanlara yardım için harekete geçti.

 

Siyonist devlet İsrail’in yıllardır ablukası altına alıp dünyanın en büyük açık cezaevi haline getirdiği Gazze’de, en temel insani ihtiyaçlar bile çok zor şartlar altında karşılanmaktadır. 2 milyona yakın Gazzeli Müslüman gıda, giyim, barınma, ilaç gibi hayati kaynaklara ulaşamamakta.İhtiyaç sahibi ailelerin gıda ihtiyacını karşılayacak olan derneğimiz, bağışlarınız sayesinde yardımlarını artırarak devam ettirecek.

 

Bu amaçla “BENİM FİLİSTİNLİ AİLEM” kampanyasını başlatıyoruz. Amacımız kendisi burada ama kalbi Filistin’de olan, yüreği Filistinli kardeşi için atan herkesin bir Filistinli ailenin ihtiyacını paylaşmasını sağlamak. Oraya fiilen gitme imkanı bulamayan ama "Kudüs, Filistin, Gazze" denince gönlü sızlayan kardeşlerimizi bu kampanyamıza desteğe davet ediyoruz.

 

Bir Filistinli ailenin 1 aylık gıda ihtiyacını karşılayacak gıda kolimizin bedeli 125 TL'dir. Ayrıca 15 TL bağışlayarak da bir kişinin iftar bedelini karşılayabilirsiniz. Dilerseniz "FİLİSTİN" yazarak, 5560'a SMS gönderip, 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca Derneğimizin banka hesaplarından yapacağınız yardımların açıklama bölümüne 'Filistin Yardım' yazıp bağışta bulunarak destek olabilir, 0212 414 6060  numaralı çağrı merkezimizi arayarak da bağışlarınızı ulaştırabilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.