Çocuklar Üşümesin | Deniz Feneri Derneği
Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Çocuklar Üşümesin

Çocuklar Üşümesin

TL

İhtiyaç sahibi çocuklara bot, mont gibi kışlık giysiler ulaştırmak için el ele veriyoruz.

SOĞUKLAR KAPIMIZA DAYANDI, KIŞ GELİYOR

Deniz Feneri’nin “Çocuklar Üşümesin Kampanyasına” 150 TL destek vererek üzerinde kışlık kıyafetleri olmayan, bir kazağa, bir monta, bir bota muhtaç durumda olan çocuklarımıza yardım edebilirsiniz. Sıcak ellerinizi ihtiyaç sahibi kardeşlerimize uzatıp, onları, kış şartlarının zorluğundan bir nebze uzaklaştırabilirsiniz.

 

SOĞUKTAN ÜŞÜYEN ÇOCUKLARA YARDIM EDİN

Çocuklarına yeni kıyafetlerden alamayan, eski ve yırtık kıyafetlerle çocuklarını okula göndermek zorunda kalan aileler için ne zordur bu durum. Hele de soğuk kış günlerinde bu ebeveynlerin yükleri bir kat daha artar. Derneğimize yapacağınız bağışlarla bu şartlar altında yaşamak zorunda kalan kardeşlerimize onları ısıtacak yeni kıyafetler alıyor ve giyim mağazalarımızda, giysileri deneyerek beğendiklerini alma fırsatı veriyoruz. Mağazalarımızın olmadığı yerlere ise temsilcilerimiz vasıtasıyla gönderiyor, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyoruz, sizlerin sayesinde.

 

İster 1 mont, 1 kazak, 1 bot ve 1 pantolondan oluşan giyim setimiz için 150 TL; isterseniz 5560’a GİYİM yazıp 1 SMS göndererek 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. Yapacağınız yardımlarla bu kış da çocuklarımız üşümesin.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.