HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Çocuklar Üşümesin

Çocuklar Üşümesin

TL
Hızlı Bağış Yap

İhtiyaç sahibi çocuklara bot, mont gibi kışlık giysiler ulaştırmak için el ele veriyoruz.

Deniz Feneri’nin “Çocuklar Üşümesin Kampanyasına” 600 TL destek vererek üzerinde kışlık kıyafetleri olmayan, bir kazağa, bir monta, bir bota muhtaç durumda olan çocuklarımıza yardım edebilirsiniz. Sıcak ellerinizi ihtiyaç sahibi kardeşlerimize uzatıp, onları, kış şartlarının zorluğundan bir nebze uzaklaştırabilirsiniz.

 

SOĞUKTAN ÜŞÜYEN ÇOCUKLARA YARDIM EDİN

 

Çocuklarına yeni kıyafetlerden alamayan, eski ve yırtık kıyafetlerle çocuklarını okula göndermek zorunda kalan aileler için ne zordur bu durum. Hele de soğuk kış günlerinde bu ebeveynlerin yükleri bir kat daha artar. Derneğimize yapacağınız bağışlarla bu şartlar altında yaşamak zorunda kalan kardeşlerimize onları ısıtacak yeni kıyafetler alıyor ve giyim mağazalarımızda, giysileri deneyerek beğendiklerini alma fırsatı veriyoruz. Mağazalarımızın olmadığı yerlere ise temsilcilerimiz vasıtasıyla gönderiyor, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyoruz, sizlerin sayesinde.

 

İster 1 mont, 1 kazak, 1 bot ve 1 pantolondan oluşan giyim setimiz için 600 TL; isterseniz 5560’a GİYİM yazıp 1 SMS göndererek 25 TL bağışta bulunabilirsiniz. Yapacağınız yardımlarla bu kış da çocuklarımız üşümesin.

 

Ayrıca yetim ve öksüzlere bayram harçlığı vererek veya bayramlık kıyafet bağışında bulunarak yüzlerini güldürebilirsiniz

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.