HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Filistin Kurban (Vacip) Bağışı

Filistin Kurban (Vacip) Bağışı

ADET
Birim Fiyat
7.500 TL

Filistinli kardeşlerimiz için kurban bağışında bulunun. 1 hisse bedeli: 7500 TL

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Deniz Feneri kurbanlarınızı ekonomik, sağlıklı, çevre koşullarına uygun bir şekilde ve İslami kurallara göre kesip yoksullara ulaştırıyor. Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde kurban kesim organizasyonu düzenliyor ve binlerce kardeşimizi pay dağıtımları ile sevindiriyoruz. Bu ülkelerden biri de yıllardır tecrit altında yaşayan Filistin.

 

Filistinli kardeşlerimiz her konuda bizim desteğimize muhtaç yaşıyorlar. Bilindiği gibi 60 yıldan fazladır süren Filistin sorunu İslam aleminin ve tüm dünyanın kalbini kanatan bir sorundur. Ekonomik, kültürel, dini pek çok bakımdan kısıtlarlarla yaşamaya çalışan kardeşlerimiz, bir terör devletinin pençesi altındalar. Yapacağınız kurban bağışlarıyla, FİLİSTİN'de yıl boyu hiç et görmemiş binlerce yoksul ailenin sofralarını şenlendirebilir, bayramı mahzun geçirmemelerini sağlayabilirsiniz.

 

Kurban bağışlarınız, Deniz Feneri tarafından İslami kurallara uygun olarak dernek yetkilileri denetiminde kesilip, bir bütün olarak değerlendirilerek ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor. Kurbanınız kesildiğinde SMS ve bayram sonrasında kurban kesim görüntüsü sizlere ulaştırılıyor. Deniz Feneri Derneği 2022 yılı Filistin kurban hisse bedeli 7500 TL'dir.

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.