Hülya Cem | Deniz Feneri Derneği
Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Hülya Cem

Hülya Cem

Gereken Miktar
7.000 TL
Toplanan Miktar
7.000 TL

Mevladan gelene kıldan ince boyun. Kulda hesap olur, oyun için de oyun. Ne şikayet ederiz ne de var   yüzümüz, hoşa gidene neden bana demiyorsak ki üzülende de bu da sabır sınavında şükre katık der geçeriz.

 

Bazen mutluluklarda sıkıntılar sıkıntılarda huzur gizlidir. Az önce telefonda uzun uzun derdini anlatan Hülya Hanımın durumu da tam böyle. Bir evladı var ve tıp fakültesine girdiği yıl ailenin tüm düzenini bozacak bir karaciğer rahatsızlığı geçirmiş. Dalakla ciğer kan geçişi tersine dönünce uzun ve maliyetli bir tedavi süreci başlamış. İlaçları yurt dışından borç harç kredi ile temin edilmiş. Bir kürü kırk bin liradan dört kür kullanmış. İbrahim iyi çok şükür şimdi. Kontrolleri sürüyor ve tıp son sınıf öğrencisi. 28 Haziranda mezuniyet töreni var derken sesi titriyordu Hülya Hanımın. Şükürle karışık mutluluk… Rahatsızlığına rağmen yarım dönem uzatmış okulu sadece.

Birikmiş borç evlatlarının sağlığına kavuşmasıyla gözlerine görünmese de babanın emekli maaşının tamamı krediye kesiliyor. Elden alınan borçları başka borçlarla kapatmaya çalışıyorlar. Boş durmuyor baba bir serviste şoförlük yapıyor ve annemiz de bir firmanın ofis temizliği ve çay işlerine bakıyor.

İbrahim mezun olup inşallah doktor olarak atandığında çok rahatlayacaklar. Tıp Fakültesine girdiği yıl sağlıkla sınanan bu azimli ve başarılı genç iyi bir doktor olacak bu aşikar.

Şimdi yaraya merhem olma vakti …

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.