HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Hüseyin Sesver

Hüseyin Sesver

Gereken Miktar
3.500 TL
Toplanan Miktar
3.510 TL

Hüseyin, 9 yaşında doğuştan kas hastası ve aynı zamanda konuşamıyor.

Hüseyin, 9 yaşında doğuştan kas hastası ve aynı zamanda konuşamıyor.

Yıllar önce İstanbul’da başlayan tedavisi anne ve babasının ayrılmasıyla annesi ve 4 yaşındaki kardeşiyle döndükleri anne memleketi Bartın’da sürüyor.

Annesi oğlunu kasları onu yürütemeyecek olsa da en azından hareket ettirecek seviyede kalsın diye terapilere getirip götürüyor. Doktor kontrolünde egzersizler yaptırıyor.

Hüseyin’i ayakta tutan ve duvara yaslanarak yürümesini sağlayan özel bir alet yaptırılmış. “Fatma Hanımın; daha borcunu ödeyemesem ve bu konuda zorlansam da oğlumu ayakta görmek duvara yaslanıyor, tutunuyor olsa da paha biçilmez” derken sesindeki mutluluk ve titreme anlatılamaz.

Bu cefakar annemiz bizden oğlunu dışarı çıkartmak, sosyalleşmesini sağlamak ve dahası tedaviye getirip götürürken yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırmak için akülü engelli aracı istemekte.

Daha önce Hüseyin’in yürüme egzersizi için yapılan aletin temin edildiği Bartın’da bulunan medikal malzeme firması ile görüşüp fiyat almışlar. Biz de sorduk soruşturduk ve Bursa’dan gönüllü ve bağışçımız da olan Fulya Medikal'den Hüseyin’i hayata katacak bu akülü aracı onların 1000 lira bağış indirimiyle gerçek bedelinin yaklaşık %30 daha altında tedarik edebilme şansına kavuştuk.
 

Şimdi bu delikanlıyı ve oğlunun güzündeki bir tebessümle dünyalar onun olan annesi Fatma Hanım'ı mutlu etmek için ihtiyacımız olan 2500 lira…

Ve sadece oğlunun engelli maaşı ve onunla ilgili aldıkları bakım ücretiyle geçinen ailemizin daha önce aldıkları yürüme egzersizi aletinden kalan borçları için de 1000 lira…

Haydi!

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.