HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler İdlib Deniz Feneri Briket Evleri

İdlib Deniz Feneri Briket Evleri

TL
Hızlı Bağış Yap

İdlib'te Bir Eviniz, İçinde Kardeşleriniz Olsun! 200 adetlik beşinci etap evlerimizin inşaatı devam ediyor.

İdlib’te 5. Etap Evlere Başlıyoruz

 

İdlibli kardeşlerimiz için briket evler yapıyoruz.

 

Desteklerinizle her zaman mağdurun, mazlumun, ihtiyaç sahiplerinin yanında oldunuz. İdlibli kardeşlerimiz için de iyilik elinizi uzattınız. Bağışlarınız İdlibli muhacirlere ev oldu, o evler birleşerek bir köy oldu. İdlib briket ev destekleriyle inşâ ettiğimiz 200 konutluk birinci etap "Deniz Feneri Köyü" sınırımızdan 7-8 km dışarda Keferkermin ve Tevvami bölgelerine yakın bir konumda hakim bir yükseklikte kuruldu. Meşhed Ruhin bölgesinde ise ikinci ve üçüncü etap toplam 690 konut tamamlanarak muhacirlere teslim edildi. 500 konuttan oluşan dördüncü etap evlerimizin inşaatı tamamlanmış olup, ailelerin yerleştirilmesi devam etmektedir.

 

Şimdi sıra beşinci etap evlerimizde!

 

22.500 TL karşılığında 39 m2, iki oda evler inşa edeceğiz. Evlerimizin içinde 1 m2 banyo, 1 m2 tuvalet ve küçük bir mutfak bölümü de olacaktır. Evlerin çatısı betonla kapatılacak ve her eve ait küçük bir de avlu olacaktır. Yine Kemmune bölgesinde 200 adet olacak evlerimiz binlerce kardeşimize yuva olacak. Bir evin bedelini ödeyen bağışçılarımızın ismi dilerlerse evlere asılacaktır.

 

Birinci etap "Deniz Feneri İdlib Köyü" ile yaklaşık olarak 2000 kişi, çamurdan, soğuktan, karanlıktan kurtuldu.Dilerseniz bir evin bedelini tamamen kapatabilir, dilerseniz 500 TL ile 1 hisse alabilirsiniz. Bir ailenin bir aylık bakımı da 200 TL'dir. Bu bağışla gıda kolisi tedarik edip evlerdeki ailelere aylık olarak dağıtılacaktır. Bağışlarınızla aynı zamanda uyku tulumları da alıp mülteci kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

 

Haydi siz de iyilik elinizi İdlibli mazlumlar için uzatın. Ayrıca, İdlib’e destek olmak için birçok bağışta bulunabilirsiniz.

SMS ile yardım etmek için 5560’a BİRİKET yazarak 10 TL yardım edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.