HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış İdlib Deniz Feneri Köyü

İdlib Deniz Feneri Köyü

TL
Hızlı Bağış Yap

İdlib'te Bir Eviniz, İçinde Kardeşleriniz Olsun! Bir ev için vereceğiniz 2.500 TL ile 24 m2 briket evlerden 500 hanelik "Deniz Feneri Köyü" inşa ediyoruz.

İdlibli kardeşlerimiz için briket evler inşaa ediyoruz. 

 

Desteklerinizle her zaman mağdurun, mazlumun, ihtiyaç sahiplerinin yanında oldunuz. Şimdi sıra İdlibli kardeşlerimize iyilik elimizi uzatma vaktidir. Bağışlarınız İdlibli muhacirlere ev olacak, o evler birleşecek bir köy olacak. "Deniz Feneri Köyü" sınırımızdan 7-8 km içerde Keferkermin ve Tevvami bölgelerine yakın bir konumda hakim bir yükseklikte kurulacaktır. 

 

2.500 TL karşılığında 24 m2iki göz evler inşa edeceğiz. Evlerimizin içinde 1 m2 banyo ve dışında da 1 m2 WC olacaktır. Evlerin çatısı branda/tente ile kapatılacaktır. Evleri içinde sobası, halısı, battaniye/yorgan ve yatakları ile ailelere teslim edeceğiz. 500 hanelik düşündüğümüzün "Deniz Feneri İdlib Köyü" ile yaklaşık olarak 2500 kişi, çamurdan, soğuktan, karanlıktan kurtulacak. Dilerseniz bir evin bedelini tamamen kapatabilir, dilerseniz 500 TL ile 1 hisse alabilirsiniz. Bir ailenin bir aylık bakımı da 200 TL'dir. Bu bağışla gıda kolisi tedarik edip evlerdeki ailelere aylık olarak dağıtılacaktır. 

 

Haydi siz de iyilik elinizi İdlibli mazlumlar için uzatın. 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.