Neslihan Koca | Deniz Feneri Derneği
Hesap Numaraları
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Neslihan Koca

Neslihan Koca

Gereken Miktar
7.700 TL
Toplanan Miktar
7.700 TL

Neslihan Hanım'ın ilik nakli olması gerekiyor...

Tıp dilinde löseminin tedavisi ilik nakli olarak bilinse de ben bunun asıl adı UMUT NAKLİ. Yine yeniden, Allah’ın izniyle O’ndan gelene sabırla; tevekküle yaklaşıp O’nun lütfuyla tekrar hayata tutunan yüreklerin umuda yolculuğu.

 

Giresun Üni. Giyim Üretimi ve Modelistlik Bölümüne bu yıl kayıt yaptıran Neslihan da bu yolcululardan biri. 20’li yaşlarının başında okulda rahatsızlandığında lösemi olduğu anlaşılan kızımız dört aydır Kartal Eğt. Araştırma Hastanesinde yatmakta. Anne ve babası küçük bir dükkanda tadilat, paça vb… yapan kızımızın tek tedavisi ilik nakli olunca aile için ve çevresinde tarama yapılmış ve en yüksek uyum %50 ile kendisi gibi üniversite öğrencisi olan ağabeyinde çıkmış ki bu da nakil için yeterli bir oran değil. 

 

Kızımızı takip eden doktoru Çapa İlik Bankasına kaydını yaptırmış ve kısa sürede güzel haber gelmiş. %100 uygun ilik yurt dışında Almanya’dan bulunmuş ve nakil için kızımız Medikal Park Hastanesine yönlendirilmiş.

 

Şimdi donörün tüm tahlillerinin yapılıp iliğin alınarak Türkiyeye gönderilmesi için gereken 2650 Euro  (7700 lira) tedarik edildiğinde Neslihan umut yolculuğunda mutlu sona ulaşacak inşallah."

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.