Öğretmenine İyilik Hediye Et | Deniz Feneri Derneği
HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağış Öğretmenine İyilik Hediye Et

Öğretmenine İyilik Hediye Et

TL
Bu “Öğretmenler Gününde” öğretmeninize hediyeniz iyilik olsun.
 
           
 
       
 
Öğretmenlerinize en güzel hediyeyi vermek için öğretmeninizin adına iyilik hediye edin. 
 
Bağış Yap Butonuna yapacağınız iyilik miktarını yazarak, Bağışı Tamamla deyin ve ardından karşınıza gelen forum sayfası üzerinden,
Bu Bağışı Hediye Edebilirsin alanını işaretleyin. Hediye edilecek kişi kısmına Öğretmeniniz ismini, soy ismini ve telefon numaranızı yazın. Yaptığınız iyilik öğretmeninizin cep telefonuna sizin isminizle hediye olarak gitsin.
 
Yapacağınız bir bağışla hem bir yetimi sevindirebilir hem de hem de öğretmeninize bir iyilik hediye edebilirsiniz. Yetim bir çocuğu sevindirmek için Bağış Yap Butonuna 125 TL yazarak, bağış yapınız.
 
Soğuk kış günlerinde Çocuklar Üşümesin, Öğretmenler üzülmesin. İhtiyaç sahibi bir çocuğun; 1 mont, 1 kazak, 1 bot ve 1 pantolondan oluşan giyim seti için Bağış Yap Butonuna 150 TL yazarak, bağış yapabilirsiniz.
 
İhtiyaç sahibi ailelerin sofralarında mutluluk olmak için; gıda bağışı yapabilirsiniz. Gıda Bağışı yapmak için Bağış Yap Butonuna 150 TL yazarak soflarda tebessüme vesile olabilirsiniz.
 
Afrika’da ihtiyaç duyulan yerlere Kur’an bağışı yaparak hem öğretmeniniz için hem de kendiniz için hayra vesile olabilirsiniz. Kur’an bağışı yapmak için Bağış Yap Butonuna 25 TL yazarak, bağış yapabilirsiniz.
 
Geleceğimizi aydınlatan, bizlere yol gösteren, üzerimizde büyük emekleri olan cefakâr öğretmenlerimize en güzel hediyeyi vermek için sizde öğretmeniniz için bir iyilik yapın. Çünkü onlar en güzel hediyeleri hak ediyorlar.
 

 
Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.