HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaProjeler Yemen Kurban (Vacip) Bağışı

Yemen Kurban (Vacip) Bağışı

ADET
Birim Fiyat
3.500 TL

Kurban bağışlarınız bu yıl Yemenli kardeşlerimiz için olsun. 1 hisse bedeli 3.500 TL

 

İç savaşın pençesindeki Yemen’de acılar devam ediyor. Açlık ve salgın hastalığın hüküm sürdüğü Yemen’de maalesef çocuklar açlıktan ölüyor.

 

En temel insani yaşam maddelerinde ve sudan mahrum yaşayan milyonlarca Yemenli ölümle burun buruna. BM, Yemen’i “yer yüzünde en acil olarak müdahale edilmesi gereken nokta” ilan etti. Buna rağmen ülkedeki savaş ortamı birçok yardımın ulaşmasına engel oluyor. Bu nedenle kadın ve çocuklar açlıktan, salgın hastalıktan, susuzluktan bitap düşüp ölüyor.

 

Derneğimiz Yemen krizinin başladığı ilk günden itibaren bölgeye ulaşıp, Yemenlilere insani yardım malzemeleri dağıttı. Gıda, un, su ve çadır ihtiyaçları için yardım kampanyası düzenledik ve San’a, Marep ve El-Jawf gibi bölgelerde bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

 

Şimdi de Yemenli kardeşlerimiz için iyilik ellerimizi kurban vesilesiyle uzatıyoruz. Kurban bağışlarınızı Yemen için bağışlayabilir, hiç et yüzü görmeyen Yemenli çocukları sevindirebilirsiniz. Yemen için bir hisse bedeli 3.500 TL’dir. Bunun dışında Yemen’e Acil Yardım kampanyamıza da destek olabilir, mazlumlara bir gıda kolisi ulaştırabilirsiniz.

 

 

 

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.