HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağışçıBilginiz Olsun Yurt Dışı Kurban Fiyatları

Yurt Dışı Kurban Fiyatları

Deniz Feneri Derneği yurt dışı kurban fiyatları, yurt içinde 1.100 TL, yurtdışında ise 660 TL olarak belirlendi. 

Deniz Feneri yıl içinde adını sık sık doğal afetler, felaketler, açlık, savaş ve yoksulluk haberleriyle duyuran ülkeler başta olmak üzere pek çok ülkede kurban organizasyonu yapıyor.

 

 

 

 

Bağışladığınız kurbanlar, bağış sırasında belirlediğiniz bölgelerde kesilir. Eğer bölge tercihi yapmadıysanız Deniz Feneri'nin belirlediği en çok yardıma muhtaç bölgelerdeki merkezlerde kesilerek dağıtılır.

 

Deniz Feneri her kurban bayramında ortalama 30 ülkede kurban kesimi yapmaktadır. Kurban döneminin haricinde adak akika şükür kurbnanları gibi bağışlarınızı da Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

 

Kurban organizasyonları genellikle Afganistan, Arnavutluk, Bangladeş, Çad, Etiyopya, Fildişi sahilleri, Filipinler / Moro, Gana, Gürcistan, Irak, Kamerun, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Moğolistan, Moritanya, Nijer, Pakistan, Somali, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Tayland - Patani,  Uganda, Yemen, Zimbabve, Bosna Hersek, Filistin, Kosova ve Makedonya gibi yoksulluk oranının yüksek olduğu ülkelerde yapılmaktadır. 

 

Hisse Bedeli her yıl piyasa şartlarına göre belirlenmektedir. Güncel hisse bedellerini ve nasıl bağış yapabileceğinizi 0212 414 6060 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.