HESAP NUMARALARI
EN TR
HESABIM
BAĞIŞ YAP
Bağış Sepeti
Seçim yapılmadı
Bağışçı Girişi
ŞİFREMİ BİLMİYORUM
AnasayfaBağışçıBilginiz Olsun Yurt Dışı Kurban Fiyatları

Yurt Dışı Kurban Fiyatları

Deniz Feneri Derneği yurt dışı kurban fiyatları, yurt içinde 1.650 TL, yurtdışında ise 880 TL olarak belirlendi. 

Deniz Feneri yıl içinde adını sık sık doğal afetler, felaketler, açlık, savaş ve yoksulluk haberleriyle duyuran ülkeler başta olmak üzere pek çok ülkede kurban organizasyonu yapıyor.

 

Deniz Feneri her kurban bayramında ortalama 25-30 ülkede kurban kesimi yapmaktadır. Kurban döneminin haricinde adak akika şükür kurbanları gibi bağışlarınızı da Türkiye'de ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

 

Kurban organizasyonları genellikle Afganistan, Arnavutluk, Bangladeş, Çad, Etiyopya, Fildişi Sahilleri, Filipinler / Moro, Gana, Gürcistan, Irak, Kamerun, Kazakistan, Kenya, Moritanya, Nijer, Pakistan, Somali, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Tayland - Patani,  Yemen, Bosna Hersek, Filistin, Kosova ve Makedonya gibi yoksulluk oranının yüksek olduğu ülkelerde yapılmaktadır. 

 

Hisse Bedeli her yıl piyasa şartlarına göre belirlenmektedir. 2021 yılı güncel hisse bedeli yurt dışı için 880 TL, yurt içi için 1.650 TL olarak belirlendi. Bağış yapmak ve daha fazla bilgi almak için 0212 414 6060 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Paylaş
Proje ve TemsilciliklerProjelerimiz hakkında daha ayrıntılı
bilgi almak için lütfen kardeş
sitelerimizi inceleyiniz.