Blog

Bağış Yapılacak Yerler

Dünyanın her yerinde yardıma muhtaç milyonlarca insan bulunmaktadır. Bu insanlar için bağış yapılacak yerler hakkın sizleri bilgilendirelim.

Bağış yapılacak yerler

Günümüz şartlarında dünyanın dört bir yerinde yardıma muhtaç birçok insan bulunmakta. Bu insanlar açlıkla ve birçok hastalıkla mücadele etmektedir. Savaşlar yüzünden yetim kalan çocuklar ve evleri yıkılan insanlar büyük zorluklar çekmektedirler. Deniz Feneri sizin bağışlarınızla yardıma muhtaç insanlara umut ışığı oluyor. Dünyada 7 insandan 1’i açlık sınırının altında bulunmaktadır. Yapılan her yardım bu insanlar için daha yaşanılabilir bir dünya imkanı sunmaktadır. Sizler de yapacağınız bağışlarla bu insanlara destek olabilirsiniz. Kimi insanın açlıkla kimi insanın susuzlukla kimi insanın da hastalıklarla mücadele ettiği bu dünyada yardım etmek çok önemlidir.

Bu yardımlar sayesinde insanların hayatlarına dokunabilirsiniz. Susuzlukla mücadele eden ülkelerde ya su kuyuları yetersiz ya da bulunan kuyulardaki sular temiz değildir. Sizlerin yardımıyla bu ülkelerde su kuyuları açıyor ve insanlara sağlıklı bir su kaynağı sağlıyoruz. Açlıkla mücadele eden insanlara yardım kolileri göndermekteyiz. Yapılan bağışlar ne kadar artarsa o kadar çok insana ulaşma imkanımız oluyor. Bu sayede yardıma muhtaç birçok kişinin yardımına koşuyoruz. İnsanlar çok zor şartlar altında yaşıyorlar, günlük su ihtiyaçlarını karşılamak için bile saatlerce yürümek zorunda kalıyorlar. İnsanların hayatlarını daha yaşanabilir bir hale getirmek için sizlerin de yardımıyla çalışmaktayız.

Yeterli besin ihtiyacını karşılayamadığı için hastalanıp ölen birçok insan bulunmakta. Bunların önüne geçebilmek için dünyanın dört bir yerine kumanyalar taşıyoruz. Yapılan her bağışla bir insanın hayatı kurtulabilir. Açılan her su kuyusu insanların saatlerce yürümesini ve sağlıksız sularla beslenmesini önlemektedir. Sağlıksız sular içinde bulundurduğu bakteriler yüzünden insanlar hasta edebilir hatta yaşamdan kopmalarına yol açabilmektedir. Bu insanlar başka imkanları olmadıkları için bu suları içmek zorunda kalıyor. Bu kötü duruma son vermek için elimizde olan her imkanı kullanıp bu insanlara ulaşıyor ve sağlıklı bir biçimde su içmeleri için onlara su kuyuları açıyoruz. Yaptığınız her bağışla aslında birçok insanı kurtarabilirsiniz. Açlıkla ve susuzlukla mücadele eden bu insanlara yardım eli uzatarak onları bu problemlerden kurtarabilirsiniz.

https://www.denizfeneri.org.tr/bagis/cocuklar-usumesin_520/

\"\"

\"\"

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam