Blog

Bayram harçlığı ne kadar?

Bayram harçlığı ne kadar?

Deniz Feneri tarafından başlatılan yardım kampanyalarından birisi de bayram harçlığı olmaktadır. Yetim ve öksüzler için bayram harçlığı vererek, zor şartlarda yaşayan çocukların bayramları çok daha mutlu geçirmesini sağlayan Deniz Feneri, sürekli yardım yapmaktadır. Bağışçıların destekleri ile sürdürülen proje için sizler de bayram harçlığı bağışı yapabilirsiniz. Bayram harçlığı ne kadar, bayram harçlığı ne kadar bağış yapılabilir gibi çok farklı soru işaretine sahip olanların Deniz Feneri bağış bölümüne göz atması yeterli olacaktır.

Bayram harçlığı ne kadar?

Bayram harçlığı 200 lira olarak belirlenmiştir. Bu doğrultuda bağış yapacak olanların bayram harçlığı karşılığı olarak 200 lira bağışta bulunması yeterlidir. 200 liradan daha az yardımlarda ise SMS tercih edilebilir. SMS ile daha düşük tutarlarda yardımlar yapılabilmektedir. SMS seçeneğini değerlendirmek istediğinizde ise “HARÇLIK” yazıp 5560’a SMS gönderebilirsiniz. Gönderilecek her SMS 10 lira karşılığında ücretlendirilecektir ve faturaya eklenecektir.

Deniz Feneri tarafından sürdürülen bu proje, öksüz veya yetim kalan çocukların bayramlarını çok daha anlamlı kılmaktadır. Annesiz ve babasız kalan çocuklar, bayram günlerinde buruk bir sevinç yaşarken Deniz Feneri yardımı ile bayramı temiz kıyafetlerle ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geçirme imkanı sunulmaktadır.

Bayram harçlığı projesine nasıl destek sağlanır?

Bayram harçlığı projesine destek sağlamak isteyenler için resmi sayfada yer alan bağış bölümü kullanılabilir. Sadece bayram harçlığı projesi için değil, Deniz Feneri tarafından sürdürülen diğer projelere de benzer şekilde bağış yapılması mümkündür. Bayram harçlığı yılda 2 defa yapılan bir yardım olduğundan dolayı daha fazla çocuğa ulaşılabilmesi daha fazla bağışın yapılması gerekmektedir. Başta Türkiye olmak üzere dünya genelindeki Müslüman çocukların daha iyi bir bayram geçirebilmesi adına başlatılan proje, yıllardan beri Deniz Feneri tarafından sürdürülmektedir.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam