Blog

Bir Hayat Kurtar Projesi

İnsanlar çok zorlu yaşam şartları altında yaşamaktadır. Bir Hayat Kurtar Projesi ile insanların yaşamlarını daha kolay ve daha yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz.

Bir Hayat Kurtar Projesi

Bir Hayat Kurtar projesi, zor yaşam şartlarıyla mücadele eden ihtiyaç sahibi kişilerin sağlık harcamaları ve sosyal güvence için gerekli borçlanmaları gibi toplu ödeme gerektiren durumlarda el birliğiyle özel kaynak oluşturuluyor. İhtiyaç sahibi kişilere sağlık, protez, emeklilik için gerekli prim ödemesi, ev yapımı ve maddi destek ulaştırılıyor. Bu proje ile ihtiyaç sahiplerinin hayatını biraz daha kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Dünyada milyonlarca insan sağlık ve maddi konudan çok zorluk yaşamaktadır. Bu hayatların daha yaşanabilir hale gelmesi için çabalıyoruz. Sizlerin de desteğiyle dünya üzerinde birçok insana yardım ulaştırıyoruz. Bu yardımlar sayesinde çoğu insan daha fazla hayata tutunmaktadır.

Çoğu insan kötü yaşam şartları altında hayatını sürdürmeye çalışmakta. Bu yaşam şartları insanların hayatlarını çok zorlamaktadır. Bu insanların hayatlarına dokunmak ve onların hayatlarını bir nebze dahi olsa rahatlatmak için yardımlarınızı ulaştırıyoruz.

Yapacağınız her bağış bir insanın hayata tutunmasında büyük rol oynamaktadır. Sizlerin de yardımlarıyla bu insanların sağlık sorunlarına ve maddi durumlarına çare buluyoruz. Dünya üzerinde zorlu yaşam şartlarıyla mücadele eden insanlar için gönüllü arkadaşlarımızla birçok yardım ulaştırmaktayız. Savaştan büyük darbe görmüş ve yaşayacak evleri kalmamış insanlara evler inşa ediyoruz. Kuraklık, savaş ve yaşam şartları nedeniyle insanlar birçok yönden olumsuz etkilenmektedir. Bazen içecek temiz bir su veya yiyecek bir lokma yemek bulamaktadırlar. Giyecek kıyafetleri veya başlarını sokacak bir evleri bile olmayabiliyor. Bu insanlar için büyük yardımlar gerekiyor. Deniz Feneri kurulduğu günden beri insanların daha iyi yaşam şartları altında yaşamaları için elinden gelenin fazlası için uğraşmaktadır. Gönüllü kişi sayısı ve yapılan bağışlar arttıkça dünya üzerinde daha fazla yere daha fazla yardım ulaştırıyoruz. Bu sayede yardıma muhtaç insanlara zamanında ulaşabiliyor ve onların yaşamlarına dokunabiliyoruz. İnsanların yüzündeki gülüşün sebebi olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bağışçıların destekleriyle daha fazla yardıma muhtaç insana yardım ederek yaşama tutunmalarını sağlıyoruz.

https://www.denizfeneri.org.tr/bagis/bir-hayat-kurtar_27/

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam