Blog

Bir Hayat Kurtar Projesi

Hayatta zorlananlara destek ol, hayatına bağış yap.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle hayatta zorlanan kişilere diğer insanların yaptığı yardımlar büyük bir önem taşır. Yardımlarla kişiler yaşadıkları güç ve zorlu durumdan kurtulmak ve daha iyi yaşam şartlarında yaşama imkânına sahip olmaktadır. Türkiye'de kişiler arasında bu konularda yardımcı olarak köprü görevi gören Deniz Feneri, başlattığı Bir Hayat Kurtar Projesi ile herkesin destek almasını ve yaşadığı zorluklara karşı diğer insanların yardım etmesini teşvik etmektedir. Türkiye genelinde yaşadığı zorlu süreçler nedeniyle yardıma ihtiyaç duyan herkes, Deniz Feneri temsilcilikleri ile tespit edilmekte ve yapılan yardımların bizzat onlara ulaşması sağlanmaktadır.

Deniz Feneri İle Bir Hayat Kurtar

Bir Hayat Kurtar Projesi kapsamında hayata güçlükle tutunan kişilerin farklı ihtiyaçlarının giderilebilmesi için yardımda bulunabilirsiniz. Yardımlar kapsamında bazen bir kişinin yürümek için ihtiyaç duyduğu protezin alınmasını, bazen bir kişinin olması gereken kritik bir sağlık ameliyatı için gereken paranın toplanmasına katkı sağlayabilirsiniz. Bu bakımdan farklı amaçlar ile kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması adına kullanılacak olan yardımlarda, temel hedef kişilerin içinde bulunduğu güç durumdan kurtulmasını sağlamaktır.

Başka bir insanın hayatına yardımcı olmak, yaşadığı sorunlara karşı onun yanında olduğunu bildirmek, maddi ve manevi olarak insanların mutlu olmasını sağlamaktır. Bu bakımdan Deniz Feneri tarafından belirlenmiş olan kişilerin bu ihtiyaçlarını karşılamak adına sizler de yardım gönderebilir ve bağışlarınız ile kişilerin hayatına dokunmaya devam edebilirsiniz. Türkiye genelindeki binlerce kişiye yardım yapmak için Bir Hayat Kurtar Projesi sayfasına giriş yapabilir ve bu sitede yer alan kişilere dilediğiniz kadar maddi yardım yapabilirsiniz.

Alınan yardımlar anlık olarak gönderildiği gibi hedeflenen tutar toplandıktan sonra Deniz Feneri tarafından kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ihtiyaçlar teslim edilmektedir. Bugüne kadar Türkiye'de milyonlarca kişinin hayatına dokunmuş olan Deniz Feneri, yardımseverlerin yaptığı yardımlar sayesinde ekonomik anlamda önemli bir güce ulaşmış, böylece ihtiyaç sahiplerinin de her zaman yanında olmayı başarmıştır. Türkiye'nin güven veren derneklerinden bir tanesi olarak Deniz Feneri’nin bu yolculuğunda sizler de yer alabilir ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmak adına Deniz Feneri aracılığıyla yardımlarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

"BİR HAYAT KURTAR" PROJESİNE DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam