Blog

Bir Hayat Kurtar

Bir Hayat Kurtar

Hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini bir araya getiren Deniz Feneri, Bir Hayat Kurtar projesiyle borçları nedeniyle zor durumda olan kişilere ve ailelere yardım eli uzatıyor. Bir Hayat Kurtar projesi sayesinde sosyal güvence ve sağlık harcamalarını ödemekte zorlanan ve bu nedenle hayati tehlikeler yaşayan kişilerin bu ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Bir Hayat Kurtar projesinin başladığı ilk günden itibaren kişiler Deniz Feneri temsilcileri aracılığı ile belirlenen ve ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen kişilere online olarak bağış yapma ve yardımda bulunma imkanı sunuluyor.

Bir Hayat Kurtar projesine nasıl destek verilir?

Bir Hayat Kurtar projesine destek vermek isteyenlerin proje sayfasında yer alan kişi bilgilerini incelemesi ve bağış yap bölümünden dilediği kadar bağışta bulunması yeterli. Yardım bekleyenler ve tamamlananlar olarak iki farklı sayfanın yer aldığı Bir Hayat Kurtar projesinde her bir ihtiyaç sahibi için ihtiyaç duyduğu maddi yardımın toplanması hedefleniyor. İhtiyaç sahibi olan kişilerin emekli olabilmesi için gerekli olan prim ödemeleri gibi pek çok farklı maddi desteği Bir Hayat Kurtar projesi ile sağlanıyor.

Bir Hayat Kurtar projesinde ihtiyaç sahiplerine hangi yardımlar yapılıyor?

Oldukça geniş bir yardım alanı bulunan projede, protez gibi rahat iyi yaşam şartlarına sahip olmak için gerekli olan desteklerden emeklilik için gerekli prim ödemesine kadar pek çok farklı alanda maddi yardımlar yapılıyor. Bu yardımların ortak noktası ise yardımların yapılacağı kişilerin ihtiyaç sahibi olması.

Zorlu yaşam şartlarına sahip olan ve barınma konusunda bir evi olmayan kişinin küçük de olsa uygun bir yaşam alanına sahip olması ya da sağlık konusunda operasyon geçirmek zorunda kalan ancak yeterli maddi gücü olmayan vatandaşların bu ameliyatı olabilmesi adına gerekli maddi desteğin sağlanması, Bir Hayat Kurtar projesi ile gerçekleşiyor. Adından da anlaşılacağı üzere 1 kişinin hayatının kurtarılması ve yaşadığı zorluklara yardım edilerek daha iyi bir yaşam şartlarına ulaşması proje kapsamında hedefleniyor.

Siz de Müslüman bir vatandaşın içinde bulunduğu zorlu durumdan çıkmasına destek verebilmek adına Deniz Feneri proje sayfasındaki bağış bölümünü kullanabilir ve bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam