Blog

Bir Kıvılcım Yaratan Proje Çocuklar Üşümesin

Soğuk kış aylarında çocukların soğuktan korunması ve üşümemesi için Deniz Feneri tarafından başlatılan yeni kampanyaya büyük ilgi görmektedir. Yardımseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturan ve özellikle çocukların soğuk kış aylarda üşümesini önleyen Deniz Feneri, böylece çocukların yüzlerinin gülmesine katkı sağlamaktadır. İsteyen herkesin yardımda bulunabileceği kampanya dahilinde çocuklar üşümesin projesine destek verilebilmektedir.

Bir kıvılcım yaratan proje çocuklar üşümesin kampanyasında Türkiye'de ve dünyanın farklı bölgelerindeki çocuklara ulaşılmaktadır ve çocukların kış aylarında rahat etmesini sağlayacak kışlık kıyafet ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Çocuklar üşümesin setinde neler var?

Deniz Feneri çocukların kış aylarında daha rahat bir şekilde geçirebilmesi farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel bir paket sunuyor. Paket içerisinde çocuklar için 1 adet mont,1 adet kazak, 1 adet bot ve 1 adet pantolon bulunmaktadır. Çocukların tüm kışlık üst ihtiyaçları set ile karşılanabilmektedir. Çocukların kış aylarında sıcak kalmasını sağlayacak kalitedeki özel ürünler özellikle Doğu bölgelerindeki çocukların çok soğuk geçen kış aylarında rahat etmesini sağlar. Mevcut kampanyaya katılmak isteyen tüm yardımseverler gönderecekleri tek bir SMS ile çocukların bu ihtiyaçlarını karşılama imkânına sahip olmaktadır.

Çocuklar üşümesin projesine katılmak isteyenlerin tek bir SMS göndermesi yeterli olmaktadır. Gönderilen SMS’in maddi olarak karşılığı 200 TL'dir. Gönderilen her bir mesaj, 200 TL ücretin havuza eklenmesini sağlar. Yardımda bulunmak istediğiniz durumlarda SMS hattını kullanabilir ve GİYİM yazarak 5560 numaralı SMS hattına mesaj gönderebilirsiniz. Yapacağınız gönderimler ortak havuzda paranızın yer almasını sağlar. Böylece çocuklar için alınacak olan setlerde, sizler de Deniz Feneri aracılığı ile bir çocuğun yüzünün gülmesini sağlayabilirsiniz.

200 TL’nin yüksek geldiği durumlarda ise kişiler minimum 10 TL olmak üzere yardım kampanyalarına maddi olarak destek sağlayabilmektedir. Bu seçeneği değerlendirmek isteyen yardımseverlerin ise 5560’a SMS olarak boş bir mesaj göndermesi yeterli olmaktadır.

Set olarak daha fazla yardım yapmak isteyenlerin ise giyim yazarak gönderdikleri mesajları tekrarlaması yeterlidir. Böylece gönderilen mesaj sayısı kadar set, kişilerin adına hazırlanarak ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacaktır. Her çocuğun bu kış aylarını rahat geçirebilmesi adına yapılacak en küçük yardımın dahi büyük bir yarar sağlayacağı unutulmamalıdır. Maddi olanaksızlıklar nedeniyle çocuklarına kışlık kıyafet alamayan ailelerin bu kışı çocuklarına karşı mahcup olmadan geçirebilmesine katkıda bulunacak olan yardımseverler, yüzlerin gülmesini ve kış aylarında sıcak bir şekilde dışarılarda gezilmesini sağlamaktadır.

Deniz Feneri’nin “Çocuklar Üşümesin Kampanyasına200 TL destek vererek üzerinde kışlık kıyafetleri olmayan, bir kazağa, bir monta, bir bota muhtaç durumda olan çocuklarımıza yardım edebilirsiniz. Sıcak ellerinizi ihtiyaç sahibi kardeşlerimize uzatıp, onları, kış şartlarının zorluğundan bir nebze uzaklaştırabilirsiniz.

‘’ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN KAMPANYASINA’’ DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam