Blog

Çocuklar Gülsün, Mutlu Olsun Üşümesin

Kış aylarının gelmesi ile birlikte çocukların kışlık kıyafet ihtiyaçlarının artması, Türkiye ve dünya genelinde milyonlarca çocuğun kışı çok daha zor şartlarda geçirmesine neden olmaktadır. İhtiyaç sahibi ailelere ve çocuklara farklı yardım kampanyaları ile yıl boyunca çeşitli yardımlarda bulunan Deniz Feneri, çocukların kışlık ihtiyaçlarında da destek sunmaktadır.

Çocuklar gülsün mutlu olsun üşümesin sloganı ile hareket eden Deniz Feneri, kış ayları öncesinde başlattığı yeni kampanyası ile çocukların kışlık ihtiyaçlarının karşılanmasını amaçlıyor. Yeni kampanyaya katılım sağlayarak çocukların bir kış boyunca ihtiyaç duyabileceği tüm kıyafetlere yardım sahip olmasını sağlayan Deniz Feneri, yardımseverlerin destekleri ile birlikte her yıl milyonlarca kişiye ulaşarak ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Bu kış yine çocuklar üşümesin yüzler gülsün diye özel olarak hazırlanan setleri ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Deniz Feneri’nin bu yardımına sizler de katılabilirsiniz.

Deniz Feneri'nin çocuklar üşümesin kampanyasına nasıl katılım sağlanır?

Deniz Feneri çocuklar üşümesin kampanyasına katılmak isteyenleri SMS ile mesaj göndermesi yeterli olmaktadır. Bu sayede herhangi bir gereksinime ihtiyaç duymadan merkeze ya da şubeye gitmeden sadece SMS göndererek çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşılanmasına destek sağlaması mümkün olmaktadır.

Bir set içerisinde çocuklar için özel olarak hazırlanmış; 1 adet mont, 1 adet kazak, 1 adet pantolon ve 1 adet bot bulunmaktadır. Yardım dahilinde her çocuğa belirtilen set içeriğindeki tüm kıyafetler gönderilmektedir. Böylece kış boyunca pantolon ya da başka bir ihtiyacı olmadan kışı geçirebilecek olan çocuklar, yardımseverlerin yaptığı bu yardımlar sayesinde üşümekten kurtulduğu gibi kış aylarında daha sıcak bir şekilde hayatını sürdürebilecektir. İhtiyaçlarını karşılayamayan aileler için de Deniz Feneri tarafından sunulan bu yardımlar manevi bir destek sağlamaktadır. Kampanyaya katılmak isteyen tüm yardımseverlerin SMS hattı olarak 5566’a GİYİM yazarak göndermesi yeterli olmaktadır.

Gönderilecek olan her bir mesaj 200 TL ile ücretlendirilmektedir. Ancak mesajlarda herhangi bir sınır olmadığından dolayı dileyen kişiler daha fazla set yardımında bulunmak için aynı mesajı tekrar tekrar Deniz Feneri’nin SMS attığına gönderebilmektedir.

200 TL tutarın fazla gelmesi halinde ise kişiler 5566’a boş bir mesaj göndererek 10 TL karşılığında yardım yapma imkanına da sahiptir. Gönderilen bu küçük yardımlar ortak bir havuzda toplanarak büyük meblağların oluşmasını sağlar. Böylece yüksek oranda yardım yapamayacak olan kişiler dahi 10 TL yardım seçeneği ile kolay bir şekilde kampanyaya yardım yapabilmektedir.

''ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN KAMPANYASINA'' DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Toplam