Blog

Deniz feneri çocuklar için güneş gibi doğuyor çocuklar üşümesin diyor

Yardımlarında çocukları her zaman için ayrı bir şekilde değerlendiren Deniz Feneri, çocukların ihtiyaçlarında yardım etmeye devam ediyor. Soğuk çetin kış günleri başlamadan önce Deniz Feneri tarafından başlatılan yeni kampanya, çocukların kış ayları boyunca üşümeden sıcak kalmasını sağlıyor.

Deniz Feneri çocuklar için güneş gibi duruyor, çocuklar üşümesin diyor denilerek başlatılan yeni kampanyada tüm yardımseverler de kampanya dahilinde yardımlarını Deniz Feneri aracılığı ile çocuklara ulaştırabiliyor. Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından yapılan yardımlar her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce çocuğun giyinmesini ve soğuk aylarda sıcak kalmasına katkı sağlıyor.

Deniz Feneri çocuklar üşümesin diyor!

Deniz Feneri tarafından hazırlan yardım kampanyasına katılmak isteyen tüm yardımseverler tek bir mesaj göndererek yardımların ulaştırılmasını ve çocukların bir kış boyunca ihtiyaç duyabileceği kışlık kıyafetleri almasını sağlar. Yardım kampanyasına katılmak için sizler de 5560 SMS hattına GİYİM yazarak gönderebilir ve çocukların kışlık kıyafetlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Deniz Feneri tarafından sunulan yardımlarda her gönderilen SMS 200 TL ile ücretlendirilmektedir.

Operatör faturasına ek olarak gönderilecek olan yardımlar böylece yardımseverlerin de kolay bir şekilde yardım yapmasını sağlar. Deniz Feneri’nin fenerinin yardım kampanyası dahilinde bir çocuğa mont, bot, kazak ve ayakkabıdan oluşan set hediye edilmektedir. Kış boyunca dışarı çıkarken bu kıyafetleri giyebilecek olan çocuklar böylece soğuk kış günlerini üşümeden geçirebilmektedir.

Soğuyan soğuktan üşüyen ihtiyaç sahibi çocuklar, Deniz Feneri temsilcileri tarafından özel olarak belirlenmektedir. Böylece ekonomik yetersizlikler nedeniyle kışlık kıyafet alamayan çocuklar, Deniz Feneri’nin kampanyası ile bu ihtiyaçlarını karşılamakta ve yeni, temiz kıyafetlere sahip olabilmektedir.

Maddi imkanı iyi olan vatandaşların daha fazla çocuğa ulaşılabilmesi adına birden fazla set hediye edebilmesi de mümkündür. Herhangi bir limitin ya da kısıtlamanın olmadığı yardım kampanyasında yardımda bulunmak isteyenler mevcut ekonomilerine göre istediği kadar set bağışlayabilmektedir. Yardımlar ne kadar yüksek olursa, ulaşılacak ihtiyaç sahibi çocuk sayısı da artmaktadır. Yardımseverlerden gelen yardımları köprü görevi görerek ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Deniz Feneri her yıl olduğu gibi bu yıl da yine binlerce çocuğun soğukta kalmasını önleyecek ve ihtiyaç duyduğu kıyafetleri onlara sunmaya devam edecek.

‘’ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN KAMPANYASINA’’ DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Toplam