Blog

Deniz Feneri'nden okullara gidecek çocuklar için yüz güldürecek proje

Koronavirüs nedeniyle okullardan ayrı kalan çocuklar, 2021-2022 eğitim dönemi kapsamında okullara döndü. Okullara dönüşün başlaması ile birlikte kırtasiye yardımına ihtiyacı olan çocuklar için yeni bir proje başlatan Deniz Feneri, ihtiyaç duyulabilecek tüm kırtasiye malzemelerini tek bir çanta içerisinde çocuklara sunuyor.

Deniz Feneri’nden okullara gidecek çocuklar için yüz güldürecek proje sayesinde Türkiye'nin dört bir yanındaki çocuklar yeni eğitim dönemi öncesinde tüm kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayarak, kalemsiz ve çantasız kalmıyor. Deniz Feneri tarafından başlatılan yeni proje kapsamında yardımseverler çocukların yüzüne güldürebilmek adına kırtasiye yardımında bulunurken SMS ile kolay bir şekilde kampanyaya destek sağlayabiliyor. Çocukların iyi şartlarda eğitim alabilmesi adına küçük ücretler ile yapılacak bağışlar, öğrenciler için büyük mutluluklar sağlıyor.

Deniz Feneri Kırtasiye Nasıl Yardımına Bağış Nasıl Yapılır?

Deniz Feneri tarafından başlatılan yeni kampanyada, çocukların; okul çantası, kurşun kalemler, makaslar, boyalar, silgiler, defterler, elişi kağıtları, cetvel ve gönye gibi ihtiyaç duyabileceği tüm okul malzemeleri tek bir set dahilinde öğrencilere veriliyor. Anadolu'nun çeşitli okullarında eğitim dönemine başlayan ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderilen kırtasiye setleri sayesinde çocukların yüzlerinde tebessümler açarken, yardımların gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaşması adına da Deniz Feneri çok önemli bir görevi Türkiye'de üstleniyor.

Çocuklar için sağlanacak yardımlarda, Türkiye'nin dört bir yanındaki temsilcilikler aracılığı ile yapılan çalışmalar ile ihtiyaç sahibi öğrenciler titizlikle belirleniyor ve böylece gelen yardımlar hızlı bir şekilde öğrencilere ulaştırılıyor. Kırtasiye yardımında Deniz Feneri kendi imkanları dahilinde yardımlarda bulunduğu gibi aynı zamanda yardım etmek isteyen herkes için de özel bir SMS hattını devreye almış durumda.

Deniz Feneri tarafından başlatılan kırtasiye yardımına destek vermek isteyen tüm vatandaşlar SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabiliyor. 2021 yılı itibarı ile belirlenen set bedeli 225 TL. Yardımseverler isterlerse tek bir set, isterlerse de daha fazla set atın alarak kampanyaya destek sağlayabiliyor. Daha düşük ücretler ile yardımda bulunmak isteyenler ise 10 TL karşılığında SMS gönderebiliyor. Kırtasiye yardımı yapmak isteyenler KIRTASİYE SETİ yazarak, 10 TL yardım yapmak isteyenler ise sadece KIRTASİYE yazarak 5560’a mesaj gönderebilir.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam