Blog

Gıda yardımı ne kadar 2022?

Deniz Feneri tarafından gıda ihtiyacı olan ailelere gıda yardımı yapılmaktadır. Düzenli olarak yapılan yardımlardan birisi olan gıda yardımı, 2022 yılı itibari ile fiyatı ile yeniden güncellenmiş durumda. Gıda yardımı ne kadar, 2022 yılında gıda yardımı kaç para olacak gibi soru işaretlerine sahip olan kişilerin Deniz Feneri güncel bilgilerini kontrol etmesi yeterli olacaktır.

Deniz Feneri tarafından gıda yardımlarında özel koliler kullanılmaktadır. Koli içerisinde bir kişi ya da ailenin ortalama 1 ay kadar yetecek erzaklar yer almaktadır. Yardımseverlerin yaptığı bağışlar ve yardımlar ile maddi açıdan desteklenen gıda projesi, ihtiyaç sahiplerine daha fazla gıdanın ulaşmasını sağlamaktadır.

Gıda Yardımı Ne Kadar ?

Deniz Feneri’ne yardım etmek isteyenler ve ihtiyacı olan ailelere gıda yardımı yapmak isteyenler tek bir koli için 300 TL ödeyebilmektedir. Yağ, pirinç, makarna, salça gibi bir ev için temel ihtiyaç gıdaların yer aldığı koliler, ailelere Deniz Feneri tarafından teslim edilmektedir. Deniz Feneri yardımlarında maddi durumu iyi olanlar daha fazla bağış yapma imkânına sahiptir. Böylece daha fazla vatandaşa ulaşılma imkanı elde edilebilmektedir.

300 liralık yardımda bulunamayacaklar için ise daha küçük miktarlarda SMS ile yardım yapma imkanı vardır. SMS ile yardım yapacaklarda 10 TL gibi bir ücret mobil faturaya aktarılmaktadır. Gıda yardımı yazarak 5560’a göndereceğiniz mesaj karşılığında, sizler de kolay bir şekilde gıda yardımı yapabilirsiniz.

Gıda yardımı nasıl alınır?

Maddi durumu iyi olmayan ve gıda yardımına ihtiyaç duyan kişiler ise Deniz Feneri’nden bu konuda destek alabilmektedir. Deniz Feneri iletişim bilgileri ile yapılacak görüşmeler sonrasında Deniz Feneri’nin yapacağı gıda yardımlarından yararlanmak şansına sahip olabilirsiniz. Başvurular Deniz Feneri temsilcileri tarafından titizlikle değerlendirilir. Gerçekten ihtiyacı olan aileler ve kişiler yardımlardan yararlanabilmektedir.

Aynı zamanda yardıma muhtaç olan ve başvuru yapamayacak durumda olan kişiler için de yine Deniz Feneri’nden destek alınabilmektedir. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını yardımseverlerin bağışları ile karşılayarak yıllardan beri Türkiye'nin en çok güven veren derneklerinden bir tanesi olan Deniz Feneri, Türkiye'nin ve dünyanın pek çok farklı bölgesindeki Müslüman vatandaşların hayatına dokunmaya devam ediyor.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam