Blog

İmkansızlıklar, Çaresizlikler İçinde Olanlara Umut Verin

İmkansızlıklar ve çaresizlikler içinde olanlara umut verin diyerek yeni kampanyasını duyuran Deniz Feneri, Türkiye'de ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlara ulaşmak için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Sağlık ya da hayatta çeşitli zorluklar yaşadığı için yeni bir başlangıca ihtiyaç duyan kişiler, Deniz Feneri temsilcilikleri tarafından tek tek belirleniyor ve özel yardım projesi ile de maddi ve manevi ihtiyaç duyduğu desteği alması sağlanıyor. Siz de Deniz Feneri aracılığıyla yardıma ihtiyaç duyan, hayata yeni bir Başlangıç yapmak isteyen kişilere yardım edebilir ve onların yeni bir mutlu hayat kurmasında aktif bir şekilde rol alabilirsiniz.

Türkiye genelinde ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi için titiz bir çalışma sürdüren Deniz Feneri, her yıl olduğu gibi bu yıl da gerçek ihtiyaç sahipleri ile yardımseverler arasında önemli bir köprü kuruyor. Özellikle toplu para gerektiren durumlarda kişiler maddi imkânsızlıklar nedeniyle çözüm bulamazken, devreye Deniz Feneri’nin girmesi ile birlikte gerekli olan yardım toplanıyor ve ihtiyaç sahiplerinin maddi yardım ile ihtiyaçlarını karşılaması sağlanıyor.

Türkiye’nin Dört Bir Yanına Yardımlar Ulaştırılıyor

Türkiye'nin dört bir yanında sürdürülen projelerle ihtiyaç sahibi olan tüm kişiler belirlenirken yardım etmek isteyenler de internet sayfası üzerinden kolay bir şekilde bu kişiler hakkında detaylara ulaşabiliyor. Tamamen şeffaf bir şekilde hazırlanan yardım kampanyasından, gerçek ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin mutluluğunu yaşayan yardımseverler, dilediği kadar bağışı direkt Deniz Feneri internet sitesi aracılığıyla iletebiliyor.

Proje kapsamında internet sitesine girilmesinin ardından yardım edilebilecek yüzlerce kişi listeleniyor. Kişilerin hayat hikayeleri, fotoğrafları ile özel bağış sayfasını yardımseverlere sunan Deniz Feneri, bağış sayfasında yer alan özel formlar aracılığıyla da yardımların kolay bir şekilde yapılmasına imkan tanıyor.

Dileyen herkesin istediği kadar miktarda para gönderebileceği online bağış sisteminde, herhangi bir limit bulunmuyor. Amaç, küçük yardımlarla kişilerin ihtiyaç duyduğu yardımların toplanması olduğundan dolayı da belirlenen tutara ulaşana kadar yardım kampanyası aktif bir şekilde listeleniyor. Yapılacak yardımlarda herhangi bir minimum tutar da olmadığından dolayı yardım etmek isteyen kişiler, bütçeleri doğrultusunda dilediği kadar ödemeyi direk internet sitesi üzerinden Deniz Feneri aracılığı ile yapabiliyor.

Giriş Yap

Kod Gönder

Toplam